Vážení zákazníci, pro zajištění včasného dodání zboží před Vánoci doporučujeme dokončit objednávku do 14.12. 2018, v případě Slovenska nejpozději do 12.12. 2018. Děkujeme.

War Mode v PUBG si zahrají všichni hráči

PlayerUnknown's Battlegrounds nedávno představil nový mód zvaný War Mode. Jedná se o team deathmatch, který je zatím k dispozici pouze skrze custom hry. Princip War Mode je jednoduchý. Čtyřčlenný tým vyskočí z letadla do zóny, která je však menší než normálně.  Úkolem je samozřejmě zlikvidovat co nejvíce nepřátel. Pokud zemřete, respawnete se znovu skokem z letadla.

pubg-respawn-1099831

Hru si můžete zatím zahrát pouze na serverech PUBG patronů, jedná se o YouTubery, Twitch streamery a členy vývojářského týmu. War Mode je stále vývoji, takže custom hry slouží jako test. War Modu se však do budoucna dočkají všichni hráči a my se na něj velmi těšíme.

Zdroj: pcgamer

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.