Boost My PC

ROG BoostMyPC je projekt s tradicí od roku 2012. Každý půlrok vybíráme jednoho výherce unikátně sestaveného super-počítače na základě videopřihlášky, veřejného hlasování a našeho finálního výběru. Více informací najdeš v často kladených dotazech níže.

Hlasování bylo ukončeno. Známe TOP3!

  • Děkujeme za Vaše hlasy!
  • Nyní bude porota rozhodovat o vítězi 11. dílu BoostMyPC z TOP 3 trojice soutěžících s nejvyšším počtem dosažených hlasů.

 

 
Marek Pícha TOP 10 
 
 
 

Všechny díly i s popisem najdeš v tomto playlistu:

 

Komponenty použité do BoostMyPC#10

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Často kladené dotazy

Startuje ti tvoje stará šunka celé dopoledne?
Přihlaš se do projektu Boost My PC a s trochou štěstí můžeš vyhrát přeměnu svého počítače v tu nejnadupanější herní mašinu v širokém okolí!

Jak často probíhá BoostMyPC?
Projekt vzniká jednou za půl roku, začíná registrací obvykle v únoru a srpnu. O přesných termínech se vždy dozvíte na těchto stránkách a také na našem Facebookovém profilu https://www.facebook.com/ASUSROGCZ

Co musím udělat?
Zaregistruj se a prozraď nám co nejvíce o sobě a svém počítači, a to výhradně prostřednictvím videa, které nahraješ na YouTube. Zajímá nás také, na co bys případně svůj nový počítač využil(a).

Jsou nějaká omezení pro tvorbu videa?
Nesnažíme se jakýmkoli způsobem omezovat kreativitu při vytváření videí, ale samozřejmě je dobré se vyhnout nevhodnému obsahu a dodržet ideálně kratší délku videa (do 5 minut).

Co bude dál?
Poté zasedne ROG porota, která nominuje nejlepší videa, ze kterých na základě nejvyššího počtu SMS hlasů veřejnosti vzejde finální trojice. Z rozhodnutí poroty pak vzejde nový majitel/ka našlapaného PC! Pokud to budeš ty, zvláštní jednotka ROG vtrhne k tobě domů, odveze tvůj starý počítač a pořádně ho vytuní těmi nejlepšími komponentami ze série ROG.

Co je to jednotka ROG (Republic of Gamers)?
Jednotka zvláštního určení, která se postará o proměnu tvého počítače v našlapaný stroj – její součástí je specialista na ROG hardware, designér počítačových skříní (casemodder), moderátor a moderátorka:)

Mohu sledovat proměnu svého PC?
Ano a nejen ty, z celé proměny vznikne video, které umístíme nejen sem.

Jsem ze Slovenska - můžu se přihlásit do soutěže?
Ano.

Nemám počítač, ale notebook. Mohu se přihlásit?
Ano.

Musím dosáhnout určitého věku, abych se mohl(a) přihlásit?
Ne, není žádné věkové omezení. Pokud jsi mladší 15 let, měl(a) bys mít o zapojení do tohoto projektu souhlas tvých rodičů.

Pokud vyhraju, vezmete mi můj starý počítač? Nebo si ho můžu nechat, abych měl na čem hrát?
Počítač ti neodvezeme, můžeš si ho nechat.