ROG.female

Pětičlenný team, složený ze zástupkyň z Česka a Slovenska. Tyto dívky nehrají ani The Sims ani Fashion simulator, ale zákeřný Counter Strike:Global offensive.

15697725_241771719586389_2336553236927328773_n

Historie


První podnět ke složení teamu vzešel v roce 2016 od dvou hráček. Z dřívější spolupráce a podpory ASUSu se afrodita rozhodla dát dívčímu teamu v CZ/SK druhou šanci. Společně s Jance začaly přemýšlet o rozumné sestavě. Kdo nastoupil hned bez jediného rozmýšlení? Byla to Maiuska – jejich dlouholetá spoluhráčka. Tyto tři dívky, bok po boku reprezentovaly teamy jako eSuba, ASUS a již v roce 2008-2010 hrály společně v jednom teamu – tehdy Counter strike 1.6.

 19435_108734479136809_1752772_n

 

,,Která bude ta další?‘‘


Říkaly si holky. Z mladých talentovaných dívek připadala nejvíce v úvahu kRAViCkA Nadějná streamerka, která ovšem umí trefit! Přijala nabídku s velkým nadšením a už zbývala poslední hráčka. Přišlo na řadu ,,výběrové řízení‘‘, kde dívky zkoušely hrát s dalšími ambiciozními hráčkami. Nebylo to lehké, potřebovaly se sladit herní detaily, analyzoval se gameplay a myšlení u samotné hry. Po tom všem dostala šanci Nikky. Mladá šikovná hráčka, která toho neměla sice tolik odehrané, ale naděje tam byla.

Co bylo dále?

Dívky hrály, trénovaly, vydržely spolu v jedné sestavě po dobu 10-ti měsíců. Účastnily se lokálních i zahraničních turnajů, exhibičních zápasů pod vlajkou Republic of Gamers. Po těchto měsících musely přijít změny. Stejně jako v každém sportu, odcházejí a přicházejí hráči. Na místo Nikky přišla jedna z předních hráček, kterou si holky ,,přetáhly‘‘ z jiného dívčího teamu, a tou byla Mishulkaa. V této sestavě nyní dívky hrají do teď.

 

Více informací a aktualit můžete sledovat na jejich společné FACEBOOK FanPage nebo fanpage jednotlivých hráček.

Line – UP:

Růžena ‘afrodita‘ Hlochová (Captain, Rifler)
Jana ‘jance.‘ Kozáková (In-Game Leader, 2. AWP)
Nikol ‘Maiuska‘ Janečková (Player, Rifler)
Eva ‘kRAViCkA‘ Urbanová (Player, Rifler)
Michaela ’Mishulkaa‘ Čáslavská (Player, AWP)

 

Dominika ’nikky‘ Strečanská (Stand-In)

 

 

 

INSTAGRAM

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.