ROG SQUAD

Stejně jako z Vily Vyvolených vzešlo z projektu ROG Academy 5 hráčů Counter-strike:Global offensive. Celý projekt je založený na podpoře a motivaci mladých talentů, kteří se chtějí prosadit na české, a možná později i zahraniční scéně. Dokážeme pomocí našich produktů a dalších výhodách tyto mladíky povzbudit k tomu, aby ze sebe vydali to nejlepší? Představujeme Vám ROG SQUAD.

22228278_1960380814218809_3911420572577825458_n

Finálová pětice hráčů ROG SQUAD

Co o nich vlastně víme? Pro začátek si můžete přečíst první teamový článek : ,,Oficiální představení ROG SQUADU'' , kde se můžete dočíst informace a první kroky tohoto celku. Na úvod bychom chtěli kluky představit, abyste věděli, kdo bojuje v e-sportu v barvách Republic of Gamers.  

Tomáš 'tMs1k' Zelenka (Kapitán) / Rifler

Tato kynšperská ,,raketa'' ovšem není úplně nováčkem. Zazářil například v barvách teamu eEriness, Majestic Lions, Inside Games atd. Jeho snaha a píle však ne vždycky byla oceněna. Proto se přihlásil do ROG Academy kvalifikace a věřil, že ROG by jeho sny mohlo splnit, nebo se alespoň pokusit podpořit tam, kde jiné organizace selhaly. Tom byl jedním z kandidátů do špičkových teamů v ČR a jeho sny pomalu umíraly s každou změnou v českých a slovenských teamech. Jako jeden z nejzkušenějších hráčů, a díky svým vůdčím schopnostem, se stal Tomáš kapitánem teamu ROG SQUAD. 

 info plate 1

 Petr 'Shad' Němeček (In-game Leader) / AWP

Když se řekne tMs1k, odpoví se Shad. Stejně je tomu i naopak. Tato dvojice vyhrála celou kvalifikaci ROG Academy a zajistila si také místo v základní pětce. Kalich zkušeností mají oba stejně plný, a to protože skoro vždy hráli bok po boku v TOP teamech. Petr jako ostřílený sniper, a dá se říct silný pilíř tohoto teamu, má zodpovědnost za gameplay celého teamu. Ačkoliv se na první pohled nezdá, tak je Péťa ve hře je zákeřný a ne každý by proti němu chtěl nastoupit v duelu. Stejně jako Toma ho teamy v ČR zklamaly, a proto dá veškeré úsilí do tohoto teamu, aby při nejmenším ukázal, že na to opravdu má! Péťovo kořeny najdeme v Klášterci nad Ohří, stejně jako jednoho z nejlepších hráčů ČR, působícího v zahraničním teamu - Oskara. Myslíte, že je Klášterec rodištěm profesionálních hráčů CS:GO?

 info plate 2 

Otakar 'BRUCLON' Víšek / AWP, Rifler

Stejně jako každá kapela má svého lamače dívčích srdcí, tak i my se můžeme jedním pochlubit. Jestli tomu tak je i u e-sportových teamů - těžko říct. Nicméně, Otakar je právě ten, o kterém byste si mysleli, že je dobrý jen pro pózování na titulních stránkách časopisů. Vyvedeme vás z omylu! Je to mladý ambiciózní hráč, který má obrovský potenciál se jen zlepšovat. Něco málo zkušeností přebral z předchozích teamů jako FlyToHigh a myRevenge, ale nejvíce si po dvouleté pauze, aktivního hraní, zahrál v teamu Iron Branch a právě tehdy se v něm probudila touha něco dokázat. Stejně jako dalších deset vybraných hráčů věřil v projekt ROG academy, protože jak sám říká, stabilita teamů je kamenem úrazu a to nejen v Česku a Slovensku. Roční angažmá chce využít pro to, aby aspoň ukázal, že v něm stoprocentně něco je! 

 info plate 4

Vojtěch 'VojTTaS' Karas / Rifler

Vojta je nejmladším článkem celého ROG SQUADU, ovšem to nemění nic na tom, že nedokáže to co ostatní. Se svým kamarádem vystřílel druhé místo v celé kvalifikaci a společně se dostali do finálové desítky, kde se předvedl v plné kráse. Ve vyřazování ovšem porotci dvojici rozdělili, protože u Vojty viděli větší potenciál a chuť se učit novým věcem. Z pozice benjamínka má největší výhodu v tom, že má momentálně spoustu času věnovat se hraní, ale nemyslete si, že také nemá něco odehrané. Působil po dobu tří let v teamech Nameless.esport nebo Team Ice Dragons, takže určitě to není jeho premiéra. Od ROG dostal příležitost zahrát si tak trochu jiným způsobem než tomu bylo doposud a doufá, že mu tento team přinese co nejvíce. Až jednou potkáte Vojtu, budete si myslet, že je to maminčin mazánek - omyl! Pod nevinným obličejem se skrývá velký bojovník, který si umí prosadit své! Ptáte se jak zapůsobil na porotu? Jednoduše. Při zkouškách technických co se týká dovedností v házení granátů, byl Vojta nejlepší. Myslíme, že tento mladík určitě má co do tohoto teamu přinést.

 info plate 3

Martin 'ANSONE' Anselm / Rifler

Jako třešničku na dortu tu máme hráče ANSONE. Jeho příchod do teamu byl trochu narychlo. Byl v podstatě vybrán jako zlatá karta od zbytku teamu, z toho důvodu, že hráč, který byl vybrán, bohužel z osobních důvodů nemohl přijmout nabídku od ROG. Ale co stálo právě za tímto výběrem? Vyřazovací duel ANSONE/nykr byl ten nejtěžší ze všech. Oba dva dosahovali stejných kvalit, jedinou malinkou výhodou měl nykr v tom, že byl více komunikativní ve hře. To se ovšem změnilo a s příchodem do ROG SQUAD se Martin adaptoval velice rychle, a to nejen po herní stránce. Tento sokolovský talent jste mohli vidět po boku kvalitních hráčů, kteří nyní hrají v předních českých a slovenských teamech jako eSuba, Majestic Lions atd. Po lidské stránce je Martin velice hodný a skromný kluk, ale nebojte se, někde tam ty růžky má a umí je vystrčit, když je potřeba. Stejně jako ostatní kluci v teamu, věří Martin v to, že mu ROG dopomůže k tomu, aby vylezl ze stínů do popředí české scény.

 info plate 5 

Krátký úvod ke všem hráčům jste si přečetli. Aktuality a informace o působení, hraní a dalších aktivitách můžete sledovat na jejich nebo na jejich vlastních Facebookových stránkách:

tMs1k
Shad
BRUCLON
VojTTaS
ANSONE

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.