DE_TRAIN: granátová příručka: B site

Tak a máme tady i granátovou příručku, která by vám měla pomoct na Béčkovém sajtu jak za CT, tak i za T.

 

Smouky za T stranu

První smouk vám umožní odsmoukovat si výlez z connectoru, což znamená, že rotace CT bude o něco málo pozdržena. Postavte se na dřevěnou platformu před Béčkem a srovnejte se podle obrázku číslo 2 a otočte se směrem k B. Poslední co stačí udělat je dát crosshair do polohy jak je na obrázku číslo 3 a rozeběhnout se a granát hodit. Dejte pozor na to, aby jste granát hodili ještě předtím než se dotknete zábradlí co je před vámi.

 

Tento smouk je nesmírně užitečný, a pokud vaši spoluhráči chtějí vyběhnout po trojce přes rampu, tak jim tento smouk umožní bezpečnější cestu k položení bomby. Smouk se bude opět házet z platformy z před Béčka. Najděte místo, kde se nachází pravá část cihlové zdi a srovnejte se podle obrázku číslo 2. Poté se jako vždy otočíte směrem k B a crosshair dáte na zábradlí viz. obrázek číslo 3, jednoduchým levým klikem na myši smouk hodíte a on dopadne mezi zadní vlaky.

 

Tento další smouk se hazí od pravého elektroboxu, který se nachází u výlezu na nulu, viz obrázek 1. Srovnejte se podle obrázku číslo 2 a crosshair dejte do polohy podle obrázku třetího. Smouk jednoduše levým klikem hodíte a ten odsmoukuje plantovací místo, aby vás nepřítel nemohl vypálit popřípadě spotnout. Pokud máte v plánu pushovat vrchem z tohoto místa, tak si dejte pozor, protože budete odkryti a protivník vás lehce zpozoruje. Další smouk v pořadí nám ukáže jak si nulu odsmoukovat, aby vás nebylo tak lehké vidět.

 

Pokud vám jde o to, aby vás neměl soupeř možnost vidět když vycházíte z nuly. Nebo pokud jen chcete omrknout bombsajt, aniž by vás měl možnost zabít arckař s connectoru, tak se vám bude hodit tento jednoduchý smouk na nulu. Postavíte se opět k pravému elektroboxu a crosshair dáte vedle dveří jak ukazuje obrázek číslo 3. Poté už jen stačí udělat krok vpřed a smouk hodit.

trainBsmokNul

 

Molotovy za T stranu

Tento první molotov nejčastěji využijete na defusujicí CT, abyste je vyhnali z pozice a oni přestali defusovat bombu. Opět se tento granát bude házet od pravého elektroboxu, ale tentokrat dáme crosshair na dveře, viz obrázek číslo 3. Jakmile jste připraveni, tak stačí udělat par kroků vpřed a molotov hodit.

 

 

Tento další molotov nám pomůže vyhnat otravné CT, kteří rádi kempí na zeleném vlaku. Z dřevěné platformy skočíte na zábradlí a srovnáte se podle obrázku číslo 1, jakmile máte hotovo, tak už jen hodíte molotov a voilá je zapáleno.

 

Flashe za T stranu

 

Dobře si flashnout kempící CT, kteří sledují výlez z rampy na B, je jedna z nejdůležitějších věcí pokud se chcete dostat na bombsajt, aniž by vám pulka týmu umřela na rampě. Tento flash je k tomu naprosto ideální. Jednoduše si stoupnete podle obrázku číslo 1 a flash hodíte do země. Ten se pak odrazí a skončí dole na rampě. Je důležité se otočit zády pokud chcete rovnou rampu vyběhnout, aby vás vlastní flash neoflashoval :).

trainBflashtroka

 

Smouky za CT stranu

Další smouk je k agresivnímu odsmoukování rampy a rovněž se dá pushnout za něj a ulovit pár Teroristu, kteří to nebudou čekat. Jednoduše se postavte doprostřed chodníku za šedý vlak a crosshair dáte doprostřed dřevěného rámu, viz obrázek číslo 1. Poté se stačí už jen rozběhnout a smouk hodit.

 

 

Tento poslední smouk je one-way, takže vy budete mít možnost vidět svého protihráče skrz smouk ale on vás ne. Jednoduše se postavte do rohu co se nachází u výlezu z rampy na B. Skrčte se a ujistěte se, že máte crosshair v rohu, tak jak ukazuje obrázek číslo 2, a pak už jen smouk hoďte pravým tlačítkem.

 

 

 Flashe za CT stranu

Flashe jsou klíčové při dobývání bombsajtů ze spár Teroristů. Tento první flash se vám bude hodit pokud jdete Teroristům do zad přes malý žebřík. Postavte se do růžku jenž je zobrazen na obrázkách 1 až 2 a srovnejte si crosshair podle lampy, jak ukazují obrázky 3 a 4. Když flash jednoduše přes levé tlačítko hodíte, tak oflashuje Teroristy, kteří si budou brát záda z před Béčka. Důležité je mít na paměti, že pokud chcete ihned po vybuchnuti flashe oslepené hráče pushnout a zabít, tak je potřeba se otočit zády k vybuchujícímu flash granátu..

 

Pokud rotujete na Béčko přes connector a máte pocit, že na vás už Teroristé čekají a mají na connector předmířeno, tak se vám bude hodit tento flash. V connectoru se postavte k poslední železné traverze, která je u východu na B, viz obrázek 1. Srovnejte si crosshair podle obrázku 2 - 3 a flash poté hoďte za pomocí obou tlačítek na myši. Kdokoliv se bude koukat směrem na connector, bude oslepen. 


 

Já doufám, že se vám příručka líbila, a že vám granáty vyhrají spoustu kol na mapě Train. Díky a čau :)

 

 

 

 

odstavec2