Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ESG Tour Mykonos - Tweety hráčů

Ve čtvrtek odstartuje CS:GO turnaj ESG Tour Mykonos, kterého se mimo jiné zúčastní také česká superstar oskar či nová posila týmu mousesports - STYKO. Jak už název celé akce napovídá, bude se jednat o turnaj v řeckém Mykonosu. CS turnaje se v krásných přímořských městečkách tak často nekonají. A hráči, kteří už jsou na místě, se nemůžou nabažit skvělých výhledů z jejich ubytování. Kdo by se jim divil, týmy mají pro sebe vilky s výhledem na moře a do záběru se jim pletou bazény s křišťálově čistou vodou

Vybrali jsme pro vás tweety z twitterových účtů profi hráčů a organizací. A musíme říci, že se nadšení hráčů vůbec nedivíme :) No posuďte sami.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.