Fantastická pětka: CS:GO krásky s myší v ruce

Existuje mnoho talentovaných a nádherných holek, které hrají CS:GO profesionálně. Možná byste se divili, ale tyhle holky by i vám daly na frak, tak se pojďme mrknout na ty, které jsou na internetu skloňovány nejčastěji.

 

SE zAAz -  https://twitter.com/zAAzCSGO

Zainab "zAAz" Turkie (7. června 1991) je jednou z nejúspěšnějších hráček na světě. Svojí kariéru začala už v dobách 1.6 a to se psal rok 2002. Hrála v dívčích sekcích legendárních týmu MYM či Fnatic. V roce 2012 přešla na CS:GO a okamžitě se tak stala jednou z nejsilnějších hráček na female scéně. Rok 2017 strávila v týmu Výsledek obrázku pro team secret Secret, se kterým se jí podařilo vyhrát dva velké ženské turnaje, Copenhagen Games a Katowice Challenge.

 

SE juliano -  https://www.instagram.com/jjuliakiran/

Julia "juliano" Kiran (4.listopadu 1993) je spoluhráčkou výše zmíněné hráčky zAAz a je známá snad každému fanouškovi CS:GO, zřejmně nejspíš proto, že na 1v1 turnaji dokázala porazit o několik tříd lepšího hráče s nickem cadiaN. Její individuální úroveň hraní je extrémě vysoká a navíc ještě v nejlepším ženském týmu, Výsledek obrázku pro team secret Secret, zastává roli In-Game Leadera.

 

RU Nast1a - https://www.instagram.com/nast1a31/

Výsledek obrázku pro nastia Anastasia Evdokina

Anastasia "Nast1a" Evdokina (26.listopadu 1992) si minulý měsíc na své narozeniny připsala 2000$, když ve finále WESG porazily švédský supermix včele se zAAz a juliano. Stabilně se jí daří umisťovat se na předních příčkách a vliv jejího přítele je zde opravdu vidět.

Malokdo ví, že Nast1a a karrigan jsou spolu už přes pět let. To jak se poznali je také zajímavý příběh:

"Potkala jsem ho na 1.6 DM serveru a poslala mu žádost o přátelství, nevěděla jsem však v tu dobu kdo to doopravdy je (smích). Poté jsme spolu začli komunikovat každý den, hráli spolu či s přáteli a bylo jasné, že se máme opravdu rádi. Měli jsme spolu několikahodinové rozhovory přes Skype, nekonečné smsky, sny o tom jak se potkáme a po 4 měsících se tak stalo a my se potkali. Tohle je krátká odpověd o tom, jak jsme se poznali."

 

SE L.K.S. - https://www.instagram.com/lizettescheich/

Lizette "L.K.S." Scheich (30.října 1993) započala hrát Counter-Strike roku 2004 v dobách "jednašestky" a díky svojí dlouhé herní historii je dnes zkušenou In-Game Leaderkou týmu Planet Odd.

 

DK Hedje -  https://www.instagram.com/hedjecsgo/

Hege "Hedje" Botnen je dalším zástupcem týmu Planet Odd a řadí se mezi ty nejvetší oldskůlerky, které začínaly už na Counter-Strike verzi 1.5. 

 

Stovky a tisíce holek jsou součástí profesionálního světa CS:GO. Pro ně to není jen hra, je to jejich životní styl a vášeň. Díky této kráse se eSport stává atraktivním pro stále více a více lidí, takže si ženských profíku koukejte vážit a mějte je rádi.

 

 

 

credits: HellRaisers

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.