Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Fantastická pětka: CS:GO krásky s myší v ruce

Existuje mnoho talentovaných a nádherných holek, které hrají CS:GO profesionálně. Možná byste se divili, ale tyhle holky by i vám daly na frak, tak se pojďme mrknout na ty, které jsou na internetu skloňovány nejčastěji.

 

SE zAAz -  https://twitter.com/zAAzCSGO

Zainab "zAAz" Turkie (7. června 1991) je jednou z nejúspěšnějších hráček na světě. Svojí kariéru začala už v dobách 1.6 a to se psal rok 2002. Hrála v dívčích sekcích legendárních týmu MYM či Fnatic. V roce 2012 přešla na CS:GO a okamžitě se tak stala jednou z nejsilnějších hráček na female scéně. Rok 2017 strávila v týmu Výsledek obrázku pro team secret Secret, se kterým se jí podařilo vyhrát dva velké ženské turnaje, Copenhagen Games a Katowice Challenge.

 

SE juliano -  https://www.instagram.com/jjuliakiran/

Julia "juliano" Kiran (4.listopadu 1993) je spoluhráčkou výše zmíněné hráčky zAAz a je známá snad každému fanouškovi CS:GO, zřejmně nejspíš proto, že na 1v1 turnaji dokázala porazit o několik tříd lepšího hráče s nickem cadiaN. Její individuální úroveň hraní je extrémě vysoká a navíc ještě v nejlepším ženském týmu, Výsledek obrázku pro team secret Secret, zastává roli In-Game Leadera.

 

RU Nast1a - https://www.instagram.com/nast1a31/

Výsledek obrázku pro nastia Anastasia Evdokina

Anastasia "Nast1a" Evdokina (26.listopadu 1992) si minulý měsíc na své narozeniny připsala 2000$, když ve finále WESG porazily švédský supermix včele se zAAz a juliano. Stabilně se jí daří umisťovat se na předních příčkách a vliv jejího přítele je zde opravdu vidět.

Malokdo ví, že Nast1a a karrigan jsou spolu už přes pět let. To jak se poznali je také zajímavý příběh:

"Potkala jsem ho na 1.6 DM serveru a poslala mu žádost o přátelství, nevěděla jsem však v tu dobu kdo to doopravdy je (smích). Poté jsme spolu začli komunikovat každý den, hráli spolu či s přáteli a bylo jasné, že se máme opravdu rádi. Měli jsme spolu několikahodinové rozhovory přes Skype, nekonečné smsky, sny o tom jak se potkáme a po 4 měsících se tak stalo a my se potkali. Tohle je krátká odpověd o tom, jak jsme se poznali."

 

SE L.K.S. - https://www.instagram.com/lizettescheich/

Lizette "L.K.S." Scheich (30.října 1993) započala hrát Counter-Strike roku 2004 v dobách "jednašestky" a díky svojí dlouhé herní historii je dnes zkušenou In-Game Leaderkou týmu Planet Odd.

 

DK Hedje -  https://www.instagram.com/hedjecsgo/

Hege "Hedje" Botnen je dalším zástupcem týmu Planet Odd a řadí se mezi ty nejvetší oldskůlerky, které začínaly už na Counter-Strike verzi 1.5. 

 

Stovky a tisíce holek jsou součástí profesionálního světa CS:GO. Pro ně to není jen hra, je to jejich životní styl a vášeň. Díky této kráse se eSport stává atraktivním pro stále více a více lidí, takže si ženských profíku koukejte vážit a mějte je rádi.

 

 

 

credits: HellRaisers

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.