oskar: "Stále chci být nejlepší na světě"

Už včera oskar přiletěl do polského Krakova, kde bude jako první Čech bojovat na prestižním Major turnaji. Měl jsem to štěstí, že si i po vyčerpávajícím media day udělal čas odpovědět mi na pár otázek.

Ale než se na ně vrhneme, podpořte oskara follow, likem na jeho sociálních sítích a streamu. Za skvělé reprezentování  si to zaslouží a vy budete stále v obraze ;)

 

efronAhoj oskare, díky moc, že sis na mě udělal čas i během bootcampu s mousesports. Čeká Tě tvůj první Major a snad každý český fanoušek už má tvojí nálepku. Když jsi seknul s prací a začal znovu hrávat, napadlo Tě, že to dotáhneš tak daleko?

 oskar: Ahoj. Když jsem skončil s prací, měl jsem k tomu důvod a tím bylo splnit si svůj sen, o který jsem několik let usiloval. Šel jsem si za ním a podařilo se to, tím se potvrzuje pravidlo, že když chceš, tak to dokážeš.

 

efron: Máš nějakou před-zápasovou rutinu? Třeba jako hokejový brankář "obouchá" hokejkou branku. Nebo si prostě jen nasadíš sluchátka a hraješ?

 oskar: Rutinu nějakou speciální nemám. Jen krátkej chat s rodinou a přítelkyní, pak se uzavřu do zápasový pohotovosti, pustím svoji oblíbenou hudbu, dám si tabáček, vyčistím hlavu a jdu na věc.

oskar1

 

efron: Jak se vám hraje s ropzem? Po tobě druhá FPL hvězda v teamu si na velké LANky rychle zvykla. A co Chrisj jako IGL ? Funguje tahle chemie nebo jste po ESL Cologne něco změnili?

 oskar: Ropz se má pořád co učit, ale je vedle zkušených a já se mu snažím pomáhat, stejně tak pomáhám Chrisovi s taktikama, kdy hráče forcuju k rychlým útokům, protože je někdy takový zmatek, že to nedokážu ani poslouchat, tak  zavelím ať běží tam a oni poslechnou. V tom mám docela úspěch, měl bych se na to v brzké době zaměřit víc . Po turnaji v Kolíně nic měnit nebudeme, tam jsme nehráli to, co jsme si připravovali na major, ale jen defaulty a nesmyslný rushe. Proti NiP a NaVi to moc nefungovalo, byli připraveni líp než my.

 

efron: Asi všichni ví, že Major byl tvůj sen, tvůj goal. Ale pamatuji si, že jsi měl ještě jeden velký sen, a to být nejlepší na světě. Nedávno ses zmínil, že se pořád můžeš zlepšovat. Je teda chuť být nejlepší to, co Tě motivuje k pořád lepším výkonům?

 oskar: Stále chci být nejlepší na světě a jednou tím nejlepším můžu být, stačí jen dřít a výsledek se dostaví, já se nevzdávám. Rád bojuju. A s každým zápasem cítím, že jsem něco mohl zahrát líp, pořád se učím, na světový úrovni hraju zatím krátce a věk mě nezastaví.

 1498849008.3791

efron: Jaký je váš cíl na Majoru? Troufnu si tipnout, že TOP8 a stát se Legends. Je mi ale jasné, že jsi hladový po vítězství. Mají mousesports na to jít ještě dál?

 oskar: Náš cíl jsi uhodl správně, dostat se do top8, zajistit si účast na dalším Majoru, a pak jak říkám, dej se vůle boží. V dnešních dnech se může stát všechno, a když my budeme "on point" a bude nám to padat, můžeme dojít daleko. Ale všichni jsou si tak vyrovnaný, že rozhodují jen maličkosti a naším problémem jsme my samotní.

 


efron: Tuším, že fanoušci doufali v DDPC stickers. Co se stalo? Došlo Valve, že jde o sprostou frázi ? :D

 oskar: Jo Valve si našlo zkratku DDPC a po zápase s NaVi v Kolíně jsem to musel předělat :(

1487461971.0114

 

efron: A co takhle můj oblíbený rychlý rozstřel? ;) Pick one!

oskar/GuardiaN
f0rest/Neo
Coca-Cola/Kofola - Nepiju ani jedno
Pizza/Bábovka od mamky
CS 1.6/CS:GO


efron: Ještě jednou Ti děkuji Tome, že sis udělal chvilku času na rozhovor, i přes tohle náročné období. Máš všechen můj respekt! Nějaká poslední slova, třeba pro fanoušky? ;)

 oskar: Jojo v pohodě. A všem svým fanouškům moc děkuju za podporu, bez nich by to nebylo real.

 

 

 

 

 

odstavec1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.