Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

oskar: "Stále chci být nejlepší na světě"

Už včera oskar přiletěl do polského Krakova, kde bude jako první Čech bojovat na prestižním Major turnaji. Měl jsem to štěstí, že si i po vyčerpávajícím media day udělal čas odpovědět mi na pár otázek.

Ale než se na ně vrhneme, podpořte oskara follow, likem na jeho sociálních sítích a streamu. Za skvělé reprezentování  si to zaslouží a vy budete stále v obraze ;)

 

efronAhoj oskare, díky moc, že sis na mě udělal čas i během bootcampu s mousesports. Čeká Tě tvůj první Major a snad každý český fanoušek už má tvojí nálepku. Když jsi seknul s prací a začal znovu hrávat, napadlo Tě, že to dotáhneš tak daleko?

 oskar: Ahoj. Když jsem skončil s prací, měl jsem k tomu důvod a tím bylo splnit si svůj sen, o který jsem několik let usiloval. Šel jsem si za ním a podařilo se to, tím se potvrzuje pravidlo, že když chceš, tak to dokážeš.

 

efron: Máš nějakou před-zápasovou rutinu? Třeba jako hokejový brankář "obouchá" hokejkou branku. Nebo si prostě jen nasadíš sluchátka a hraješ?

 oskar: Rutinu nějakou speciální nemám. Jen krátkej chat s rodinou a přítelkyní, pak se uzavřu do zápasový pohotovosti, pustím svoji oblíbenou hudbu, dám si tabáček, vyčistím hlavu a jdu na věc.

oskar1

 

efron: Jak se vám hraje s ropzem? Po tobě druhá FPL hvězda v teamu si na velké LANky rychle zvykla. A co Chrisj jako IGL ? Funguje tahle chemie nebo jste po ESL Cologne něco změnili?

 oskar: Ropz se má pořád co učit, ale je vedle zkušených a já se mu snažím pomáhat, stejně tak pomáhám Chrisovi s taktikama, kdy hráče forcuju k rychlým útokům, protože je někdy takový zmatek, že to nedokážu ani poslouchat, tak  zavelím ať běží tam a oni poslechnou. V tom mám docela úspěch, měl bych se na to v brzké době zaměřit víc . Po turnaji v Kolíně nic měnit nebudeme, tam jsme nehráli to, co jsme si připravovali na major, ale jen defaulty a nesmyslný rushe. Proti NiP a NaVi to moc nefungovalo, byli připraveni líp než my.

 

efron: Asi všichni ví, že Major byl tvůj sen, tvůj goal. Ale pamatuji si, že jsi měl ještě jeden velký sen, a to být nejlepší na světě. Nedávno ses zmínil, že se pořád můžeš zlepšovat. Je teda chuť být nejlepší to, co Tě motivuje k pořád lepším výkonům?

 oskar: Stále chci být nejlepší na světě a jednou tím nejlepším můžu být, stačí jen dřít a výsledek se dostaví, já se nevzdávám. Rád bojuju. A s každým zápasem cítím, že jsem něco mohl zahrát líp, pořád se učím, na světový úrovni hraju zatím krátce a věk mě nezastaví.

 1498849008.3791

efron: Jaký je váš cíl na Majoru? Troufnu si tipnout, že TOP8 a stát se Legends. Je mi ale jasné, že jsi hladový po vítězství. Mají mousesports na to jít ještě dál?

 oskar: Náš cíl jsi uhodl správně, dostat se do top8, zajistit si účast na dalším Majoru, a pak jak říkám, dej se vůle boží. V dnešních dnech se může stát všechno, a když my budeme "on point" a bude nám to padat, můžeme dojít daleko. Ale všichni jsou si tak vyrovnaný, že rozhodují jen maličkosti a naším problémem jsme my samotní.

 


efron: Tuším, že fanoušci doufali v DDPC stickers. Co se stalo? Došlo Valve, že jde o sprostou frázi ? :D

 oskar: Jo Valve si našlo zkratku DDPC a po zápase s NaVi v Kolíně jsem to musel předělat :(

1487461971.0114

 

efron: A co takhle můj oblíbený rychlý rozstřel? ;) Pick one!

oskar/GuardiaN
f0rest/Neo
Coca-Cola/Kofola - Nepiju ani jedno
Pizza/Bábovka od mamky
CS 1.6/CS:GO


efron: Ještě jednou Ti děkuji Tome, že sis udělal chvilku času na rozhovor, i přes tohle náročné období. Máš všechen můj respekt! Nějaká poslední slova, třeba pro fanoušky? ;)

 oskar: Jojo v pohodě. A všem svým fanouškům moc děkuju za podporu, bez nich by to nebylo real.

 

 

 

 

 

odstavec1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.