QUIETUS-DAY - Co čekáme od týmu na tuzemské LAN párty?

Zítra začíná QUIETUS DAY. Populární akce, která se každý rok pořádá ve Starém městě na Moravě. Akce, při jejímž hledání na internetu doufáte, že po Q trefíte aspoň dvě ze tří samohlásek. Akce, kam se jedete pobavit, pokusit se udělat co nejmenší ostudu a s trochou štěstí si zahrát nějaký ten Counter-Strike.

Pokud na normálních a rádoby profi LANkách bojujete se zápachem potu, zkuste QD. Vůně hranolek, toastů, čerstvě načepovaného i čerstvě rozlitého pití je všudypřítomná a již léta taky tradiční. Je to místo, kde se vzájemně pobaví TOP hráči, horší hráči, úplný nuly, stream hvězdy i komentátoři. Celková uvolněnost je obrovským plusem a vzpomínkou na staré dobré BYOC LANy,  hraní do rána a dospávání na klávesnici či rozmazlenější typy - na židlích.

Dnešním dnem je do CS:GO turnaje registrováno 134 zoufalců. Jeden ještě chybí rpgho divokému mixu, který se v řadách TOP československých hráčů snaží najít pátého. I přes „všechno zadarmo“ podmínky, zatím marně.

10557255_10152295391727635_3355453867985311826_nFoto z FB alba QD.

 

Něco jako predikce

 

1.eSuba

Tady není moc co říct. Klasicky benq1ho eSuba se musí přijet ukázat. Do té Evropy to furt moc nejde, tak proč si nespravit chuť, inu jako každý rok. Možná pro někoho oslabená eSuba. Pro mě silnější. Čekám od nich klasicky menší plůtek na barovém účtu, ale o to více hlav na serveru.

 

2.  eEriness

Krakonoš, hokejka, komeťák blade si podrží svoje dětičky na uzdě. Od nich nečekám moc ostudy, protože blade se bude snažit před mladšíma chovat vzorně a určitě je uloží brzo do pelechu. Doufám ale, že mě aspoň on mile překvapí nějakým videem. Pokud zvládne Cannie zase něco trefit na LANu a AJTT se nesesype z blížícího se prvního dne střední školy, mohli by kluci ušatí už zase ulovit to krásné druhé místo. 

 

3. ML

Majestic Lions jsem už dávno odepsal. Různé sestavy, vždy papírově silné a nic z toho. Ale to máte jak s ruletou, pořád červená, ale jednou tam ta černá prostě padnout musí ne? Jako první signál úspěchu je pro mě vyškrtnutí, v posledním roce, neschopného naturala. Garzen, MAXX bomby, trošku dopingu a mohla by ta bedna padnout.

 

4.*GLAXY

Na onlinu bych je asi hodil na první místo, ale čekám od nich hodně i na LANu. Třeba mě wEAMO konečně překvapí. Poslední dva roky jeho týmy hrály na LANu bídně. Věřím, že klasický DM, místo ponocování, bude jejich trumfem před důležitou částí playoff.

 

5. ECLOT

Zajímavý tým s obrovským potenciálem. Uno podle všeho otevřel oči a odtrhl se od rpgeho a jeho tým konečně vzhlíží k lepším zítřkům. Pokud tihle oldschooleři ustojí všechny ty náročné noci, které se staly pravidlem a odrazí nálety RDO fanynek, věřím, že to můžou dotáhnout hodně daleko.

 

Týmy co můžou překvapit

 

InsideGames

V poslední době samá změna. Vždy veselého EYA a ještě pozitivnějšího tomkejse doplnil Kozlik. Tomu se podařilo do týmu postoupit pravděpodobně z kvalifikace anonymních alkoholiků. Tak jestli se tihle v sobotu ráno po pátečním večírku ještě vůbec najdou, tak sežeru botu.

 

IRON BRANCH

Bordel & Neci a ten zbytek. Tyhle dva zkušené borce odvezte kdykoliv na pustý ostrov a stejně vám tam tým o pěti hráčích složí. Jejich kádrem prošlo za celou jejich kariéru víc hráčů než drahých holek postelí Charlieho Sheena. A je větší šance, že Rosický odehraje týden bez zranění, než že Bordel někdy ukončí kariéru. Třeba ale spojení s mladou krví bude fungovat a IB zazáří nejen před pípou.

 

 Zero Damage

Banda vyhořelejch dědků, jediný tým mezi registrovanými, který řeší víc pestrost baru, než soupeře ve skupině. Každoročně překonávají svoje rekordy v průměrném věku a útratě na baru. Efron i johan vám i tento rok budou vykládat pohádky jak se cítí na 23. Nenechte se nachytat. Tentokrát bohužel bez účasti jednoho z hlavních abstinentů, petrase. Ten tak sobotní půl-bečku z minulého ročníku nepřekoná. Uvidíme jak bude šlapat spolupráce s vysnusovaným reylem a bývalou světovou COD2 hvězdou nckR.

 

lologo *Mrtve deti v zivom plote

Určitě sen každého komentátora. Fantazie při výběru jména týmu musela opravdu pracovat na plné obrátky. Kdyby alkoholici byli víno -tohle by byl ten nejlepší pozdní sběr. 

 14054434_10153940645062635_7148321002336215667_oAkci bude i v tomto roce komentovat duo Lelek&Shadye. Foto z FB alba QD.

No prostě doražte. Pokud si nezapomenete občanky, bude to parádní akce a žáha vás z ní bude pálit až do pondělí. 

 

*Omlouvám se týmům, kterým jsem přidal random logo. Nenašel jsem správné :(

 

 

 

 

 

odstavec3 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.