Rozhovor s tMs1kem, kapitánem týmu ROG SQUAD

ROG SQUAD má nové logo, cover fotky, dresy, trénují jak o život a už ve čtvrtek odjíždějí do Bratislavy, kde budou v pátek na celodenní bootcamp a v sobotu a neděli turnaj MSR (Y-Games). To nám nahrává k rozhovoru s kapitánem, samotným Tomášem "tMs1k" Zelenkou. ;) Takže k věci.

 

Ahoj Tome, díky, že si si na mě udělal čas. Jak se zatím cítíš v novém týmu?

tMs1k: "Cítím se velice dobře, atmosféra je skvělá. Abych pravdu řekl, ze začátku jsem z toho měl opravdu strach. Nový hráči, nikdo se nezná, nemusíte si sednout po lidské stránce. Ale tohle krásné vyšlo a jsme skvělá parta."

 

Měli jste cca jen 3 týdny na přípravu před Y-Games, stihli jste dostatečně potrénovat?

tMs1k: "Po změně, která musela přijít, jsme se opravdu snažili hrát jak to jen šlo. Ale stále tvrdím, že jsme nová pětice, která to postupem času nabaluje a nabaluje. Věcí k probrání ohledně hry je ještě hodně a stále na tom budeme makat. Naše příprava byla každodenní tryhard a na Y-Games se poprvé ukážeme jako celek a já jenom doufám, že v dobrém světle!"

 1

 

Cítíte se pod tlakem? Přece jen spousta organizací je zvědavá na výsledek, už tak dost odvážného projektu ROG Academy

tMs1k: "Já osobně se pod tlakem necítím vůbec. Je tu pouze jen určitý respekt, který musíte mít proti každému soupeři. Věřím tomu, že na lance to dokážeme nahecovat a strach a nějaký tlak opadne velice rychle"

 

Jaké máte na Y-Games cíle? Pomýšlíte třeba rovnou na bednu?????

tMs1k: "Naše cíle jsou velice jednoduchý, nikdo nás ještě neviděl hrát a to byl náš záměr ????. Nikdo neví co očekávat, jakou hru od nás čekat a toho chceme využít. Na první příčky se chce dostat každý druhý tým co tam jede, protože se blíží MČR a jde jim o postupy. My se bohužel této akce zúčastnit už nemůžeme, ale můžeme tyto týmy ohrozit až je vyřadíme ^^. Více k tomu neřeknu"

22163808_1047388125395578_606381474_o

 

Jak zvládáte aktuální zápřah? Kvůli Y-Games trénujete skoro denně. Minulý víkend jste byli na You FESTu, tento víkend několikrát zmíněné Y-Games, a hned po něm vás čeká další akce v Praze - ForGames. 

tMs1k: "Je pravda, že se teď s klukama střetáváme na serveru denně několik hodin. Netrénujeme pouze na Y-Games, i když to je teď priorita. Celkově chceme přijít na naší hru a dát do pořádku nesrovnalosti, který ještě pořád jsou. Akcí je opravdu hodně, ale pořád se vše dá zvládnout a zatím nám to nedělá problem. Je to takové týmové odreagováni, kde jsme pohromadě a můžeme probrat i některé věci mimo svůj domov. Udržuje nás to spolu, takže si myslím, že je to i dobře.

 

Co MČR 2017. Budeš nějakému týmu držet palce? A co říkáš na tvůj bývalý tým eEriness? Myslíš, že blade a spol. zvládnou postoupit na MČR? Zatím jsou na 9. místě a pokud se nepletu, tak bude asi rozhodovat jejích umístění na Y-Games, že?

tMs1k: "Jak si správně napsal, budu držet palce eEriness, ten tým mi dal hodně zkušeností, mnoho výher, hodně napjatých situaci a doufám, že Roman s eEriness se dotáhnou až na MČR a zahrají velice pěkný výsledek. Máš pravdu na Y-Games musí skvěle zahrát, jinak je tento rok MČR mine..."

 


22164119_1046674158800308_1814863547_o (1)Trošku z jiného soudku, co říkáš na výsledky Virtus.Pro? Myslíš, že se ještě rozjedou ve stejné sestavě? Na to, že mají cca 540 000 Kč měsíční plat, tak docela bída výkony.

tMs1k: "Bohužel světovou scénu moc nesleduji a absolutně nevím, jaké teď  mají výkony. Možná to bude chtít změnu v sestavě, možná po herní strance,  změnit trošku styl, ale to jsou jen moje dohady. Platy ale mají velice vysoké a  jsem zvědav, kdy se aspoň takové 50% částky dostanou i k nám"

 

Jaký je tvůj největší úspěch v Counter-Striku? Na jaký moment z tvé kariéry si nejpyšnější? ????

tMs1k: "Nepovažoval bych to za úspěchy, ale takové splnění snu. Vždy, když  máte nějaký cíle se dostat na nějakou kvalifikaci, dostat se co nejdál a  postoupit na offline turnaj. To když se vám daří, je to to nejlepší, co může být  a já budu vždy vzpomínat na ROG Finals, protože ten hype okolo této soutěže je neuvěřitelný"

 

Díky moc za rozhovor. Nějaká poslední slova? Třeba pro fanoušky, cokoliv.   ????

tMs1k: "Budu rád, když mě a našemu týmu budete držet palce na brzkém Y-Games a v dalších online i offline soutěžích, které nás čekají a věřte mi, že o nás ještě uslyšíte"

 

 

Z průběhu bootcampu i MSR (Y-Games) budeme dávat zajímavé příspěvky na ROG Gamezone Instagram, sledujte ho ;)

Podpořte ROG SQUAD na jejich Facebook fan page - ROG SQUAD

 

A nezapomeňte na samotné hráče ;) Jejich FB FAN profily:

SE Tomáš "tMs1k" Zelenka   

       SE Martin "ANSONE" Anselm        

       SE Otakar "BRUCLON" Víšek         

      SE Petr "Shad" Němeček              

        SE Vojtěch "VojTTaS" Karas          

 

      SE Milan "Pepik" Musil (Coach)   

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.