Sedm nejdražších skinů v CS:GO

Ekonomie skinů v CS:GO je skutečně šílená. Kdo se někdy pokoušel vysvětlit starším spoluobčanům, co skiny jsou a proč jsou tak drahé určitě ví o čem mluvím. Některé skiny jdou za částky, které vám snadno koupí hezký byt a nebo třeba ojeté Ferrari. McSkillet začátkem roku vypracoval video, kde sdílí svoje poznatky o nejdražších skinech, na které se teď jdeme podívat:

 

7. StatTrak M4A4 Howl - factory new: $ 26,000

SkinyHOWL

M4 je jednou z nejpopulárnějších zbraní ve hře. Tento seznam tedy začíná touto černo-červenou, killy počítající a čtyřmi IBP holo nalepkami ověnčenou m4 karabinou. Bez nálepek bude cena rozhodně nižší, na Steam marketu jsou ochotni za nálepku dát až 2000$, cena mimo market se pohybuje v rozmezí 2000-4000 $.

 

6. StatTrak Bayonet Crimson Web - factory new: $ 30,000


SkinyBajo

Další StatTrakový skin a nebude poslední. Jak to tak vypadá, tak lidi mají rádi když jim Valve počítá fragy. Jo a taky mají rádi červenou barvu :D. McSkillet uvádí, že tento skin byl doposud otevřen pouze ve dvou exemplářích a to je nejspíš ten důvod, proč stojí jako nový Superb od Škodovky.

 

5. StatTrak AK-47 Case Hardened - minimal wear: $ 35,000

skinyAK

Cenu tohoto AK-47 hodně zvedají čtyři Titan holo nálepky z Katowic, na Steam marketu je poptávka opět před hranicí 2000$. Tento minimal wear byl prodán do soukromé sbírky za neuvěřitelných 35 tisíc dolarů, takže pokud se vám povaluje Akáčko s Titan nálepkama v inventáři, mužete se považovat za hodně šťastné hráče.

 

4. Souvenir AWP Dragon Lore - float 0.0145 : $37,000

skinyDragon

Dragon Lore skin na AWP už se stal trošku více běžnějším zbožím než tomu bývalo dřív, ale stále je to bez pochyb nejhezčí AWP skin vůbec, tento má navíc nejlepší float ze suvenýrů a hodně dobré nálepky.

 3. StatTrak M9 Bayonet Crimson Web - factory new: $45,000

Další červený Bajonet, tentokrát vetší brácha s označením M9. Na svetě jsou pouze 2-3 kousky, zbytek jsou duplikáty, které jdou za mnohonásobně menší cenu. Všechny už jsou v soukromých sbírkách, takže na prodej jednoho z nich si budeme muset nějaký ten čas počkat.

 

2. StatTrak Karambit Crimson Web - factory new: $50,000

skinyKARAMBIT

Čím více červená, tím větší skill! Ale teď vážně.... CS:GO komunita červenou prostě miluje. Tento specifický karambit si svojí cenu obhajuje perfektní centrovanou pavučinou a na světě je zatím jediný neduplikovaný exemplář.

 

1. Karambit Case Hardened - factory new: $100,000+

skinsKaramBCHskinsKaramBCH2

A je tu vítěz, jak jinak, než Karambit. Legendární obchodník s nickem DeezNuts-23 si udělal zálusk na tuto modrou-zlatou krásku a původnímu majiteli nabízel stále víc a víc peněz, než svolil a nůž prodal za $55,000. Hned druhý den přišla novému majiteli nabídka za $130,000, takže právem je tento poklad tím nejdražším, co může skinová ekonomika nabídnout. Teď už jen záleží na Gabenovi, co dalšího se rozhodne do CS:GO krabiček narvat. Dočkáme se skinu za milion dolarů?

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.