Čeká nás přestupová tornáda na domácí scéně?

Pamatujete jak končily prázdniny a světová i domácí Counter-Strike scéna byla plná přestupů? Domácí, letošní sezóna 2017 se nám pomalu chýlí ke konci a už nás čekají jen prosincové Hitpoint Masters s pořadovým číslem #7. Konec sezóny na domácí scéně je vždy plný nejrůznějších přestupů a rozpadů. Mně, jakožto oblíbenému flejmerovi, nikdy nic neunikne a už na MČR u stánku na levnou krásu jsem se doslechl plno nejrůznějších zvěstí, které vám tu dnes v článku prozradím. Bude se zatím jednat o nepotvrzené domněnky, které se ke mě dostaly z úst hráčů, krásných hostesek a hlavně taxikářky Ivanky. Tyto informace berte, prosím, s rezervou jelikož se ještě může mnohé změnit a určitě i změní.

hráči v eSubě chtějí změnu

Jen málokdo čekal, že eSubaeSuba bude měnit svoje hráče před koncem sezóny, když vrcholí finále nejrůznějších turnajů a lig. Akvizice Martina 'Pechyn' Pechouška a Huberta 'CaNNiE' Ludwiga jim však prospěla, co se týče výsledků a tým v obměněném složení dokázal vyhrát ROG Prima COOL ligu a hned poté i Tiger Masters od TopGamingu. MČR titul jim o víkendu unikl jen o pár bodů, takže by asi nikdo nečekal změny v sestavě. 

 

To, kdo tento celek opustí je ještě ve hvězdách, jestli vůbec někdo. V českých kuloárech se ale proslýchá, že hráči si na sebe ještě moc nezvykli a toto napětí je vidět i na jejich komunikaci na turnajích, když se něco v zápase nedaří v jejich prospěch. O tom, kdo by se měl připojit k týmu, se šuškalo před, při i po MČR a měl by to být Dominik 'NIO' Maxian. Ten by změnil modrý dres na modrý dres a jeho nový tým už by nezačínal na „E“, ale na „e“. Dokonce jsem zaslechl, že Dominik 'fraged' Herz by mohl být pátým hráčem. Pochybuji, že seriózní, slušná značka jako je tým eSuba by picknul prcka, který se na MČR tvářil, jak kdyby vypil celou nejbližší večerku. Nicméně to aspoň poukazuje na variantu – AWPer + AWPer. Takže když si to celé dáte do kalkulačky, tak vám vyjede buď Karel 'fredi' Královec nebo CaNNiE

esubameme

 

Team Gravity se zdá být novým Kaparzovým domovem 

Na českém internetu se proslýchá, že David 'Kaparzo' Lacina se odhodlal složit si nový tým. Ne kecám prostě mi to řekl veselý práskač za kousek pizzy v Brně hnedka u Hlaváku. Poté, co Kapiho v září eSubaeSuba posadila na lavičku a v podstatě ho tím kicknula ze sestavy, se snažil s týmem eErinesseEriness probojovat na MČR, které jim bohužel o pár bodů uniklo. Jak to tak vypadá, tak to v eErinesseEriness nebylo to pravé a Kaparzo se tak rozhodl vrátit ke kořenům a svůj tým si od základu složit sám. Tímto je samozřejmě Kaparzo známý. Svoje týmy si rád skládá sám a nenechá si do ničeho kecat, pokud má tu možnost. A vybral si staré známe firmy z řad dobrovolných hasičů, cheaterů, profesionálních fotbalistů a jednoho opravdu velkého talentu.

Sestava týmu Gravity by měla být následující : Tomáš "Wantyyyy" Jarolím, Jaroslav „VANTICEK“ Dudla, Sebastian „beastik“ Dano a Jiří 'azak' Hausner a Kaparzo.

No automatic alt text available.Image may contain: 5 people, people sitting

Fotka z Mezihernového turnaj, tým Authority Gaming v sestavě Kaparzo, Smetysh, Vanticek, Wantyyy a vergil.

 

 RobůteKetuboR nebude u týmu Universe napořád

Jeden z nejzkušenějších hráčů u nás, Michal 'KETUBOR' Csontoš, se připojil k týmu Universe začátkem září a hned z toho byl postup na LAN finále ROG Prima COOL ligy. Robůtek měl jeden velký cíl a to vypomoci novým talentům na scéně a ukázat jim jak by měli trénovat a co je potřeba zlepšovat, a jak by na tom měli pracovat. Kluci z Universe v herním projevu ušli veliký kus cesty a zásluhu na tom mají nejen oni, ale i zkušený Ketubor. Nikdo však neočekává, že u tohoto týmu zůstane delší dobu než nezbytně nutnou. Pokud taxikářka Ivanka nelže, tak Robota nahradí Matěj 'twist' Petráš, který Universe dopomohl k porážce eXtatus a jejich účasti na ROG Prima COOL finále a už má té Evropy prostě až po krk.

.

Výsledek obrázku pro team  universe cool liga

 

GUNRUNNERS aneb hráči zase utíkají

Tým GUNRUNNERSGUNRUNNERS je známý tím, že o svojí CS:GO sekci přichází snad každý měsíc. V letošním roce se v barvách GUNRUNNERSGUNRUNNERS protočilo skoro 30 hráčů. Ale na něčem si tu image postavit musíte. Současnou sestavu by podle všech dostupných informací měl opustit Matěj 'Thieff' Žádník. Věrní fanoušci GUNRUNNERSGUNRUNNERS už stejně pomalu ztráceli zájem fandit stabilní sestavě a tímto si je organizace umotá na další měsíc.

 

eEriness hledají pátého hráče?

A jak to dopadne s eErinesseEriness? Pokud všechno „vyjde“, eE se ocitnou ve třech. Poradí si s touto situací Conorblade“ McGregor? Udýchá ještě pár kol v téhle česklo-slovenské kleci nebo se na všechno vykašle a pustí se do streamování? Blade je bojovník, na lopatkách byl už tolikrát a vždycky z toho nějak vybruslil s užvýkaným úsměvem. Kdo se zatím nejvíc nabízí nevíme. Jestli to bude právě CaNNiE nebo úplně jiný páreček, kdoví. Jedno je jisté, pokud si kapitán eEriness zamane, že složí další nadějnou pětku. Je schopný vyzkoušet víc hráčů než průměrný sexuální turista lehkých holek v Bangkoku.

Výsledek obrázku pro pyctophobia y games

 

Dark Tigers

Pokud by se ani Dark Tiger nevyhnuli změnám, s týmem se rozloučí Tomáš „tomkejs“ Tomka. Kapitán tygříků, hejtery označován jako šunkejs, je prý často terčem kritiky spoluhráčů a kvůli neshodám v týmu by tato situace mohla nastat. Bohužel tahle nepodložená informace se k nám dostala od mladé slečny s playboy plyšovýma ušima. Jaké měla oči se mě, prosím, neptejte.  

 

 

Za mě je to dneska vše a pokud máte někdo s tímto článkem problém, připomínky, tak mě můžete kontaktovat na adrese oblibenyflamer@gmail.com

 

 

 

 

odstavec3

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.