Soutěž o 5 lístků na výstavu GAME ON

V rámci letošní videoherní výstavy GAME ON, jsme si pro vás připravili malou soutěž o pět vstupenek na tuto akci, co by neměla uniknout žádnému fanouškovi videoher.

Prestižní londýnské kulturní centrum Barbican přivezlo do Prahy jednu ze svých nejúspěšnějších expozic – výstavu o historii, vývoji a budoucnosti počítačových her Game On. Více než 150 hratelných her a herních zařízení od roku 1960 po současnost.

Výstava představí ucelenou kolekci zásadních her, které tvořily herní historii od prvních zařízení ze šedesátých let, přes Pong, Space Invaders, Super Maria, GTA, až po herní novinky, které jsou teprve v přípravě. Své místo tu bude mít i virtuální realita. Součástí expozice je rovněž speciální sekce o marketingu a vývoji her, o hudbě k hrám i propojení filmu a her.

Návštěvníci zde naleznou hry od arkád po sběratelské kousky, které byly získány na aukcích. Součástí výstavy jsou i olejomalby, které byly předlohou her.

 

Co je potřeba splnit, abyste se mohli zařadit do losování ?

 

1) Pokud ještě nejste fanoušky, lajkujte příspěvek se soutěží na Facebooku a především samotný FB portál Gamezone

2) To samé platí pro instagram, kdo není fanouškem, follow na ROG Gamezone

3) Napište nám do komentářů pod článek, jaký ROG produkt byste chtěli od Ježíška pod stromeček. Pokud se nedokážete rozhodnout, tak zamiřte do záložky ROG Gear a tam už si něco hezkého najdete.

 

Výherce vylosujeme za týden na Mikuláše v úterý 5.12 večer, tak si počkejte jestli se na vás usměje štěstí. Vyhlášení proběhne na facebooku ROG Gamezone a výherce budeme kontaktovat prostřednictvím Facebooku.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.