Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ANGE1 novým IGL v Na'Vi, tým žlutých borců zpátky v pěti

Hellraisers se dohodli s 4608Na'Vi a ukrajinský veterán ANGE1 bude mít za úkol oživit slávu kdysi suverénních Natus Vincere a v neposlední řadě zkrotit horkokrevného s1mpla. Tak to mu teda držím palce.

1499017263.5594ANGE1: "Zero podej mi prosím klíče od lady, musím si po zápase něco jet vyřídit do Kyjeva"

 

A kdo bude pátým hráčem? Už bylo jasné, že to bude RUelectronic. To ale vyvrátil na twitteru sám majitel organizace 5988FlipSid3, která 18-ti letého Denise vlastní...a ještě nějakou chvíli asi vlastnit bude.

 

f3

A pokud pátý není největší hvězda týmu F3, tak kdo teda? Doplní Na'Vi mladíček z týmu 6094Vega Squadron, RUmir? Sám electronic ho v aktuální formě sice strčí do kapsy, ale Hector by si musel asi pořádně přičichnout k desítkám až stovkám tisíc dolarů, aby tenhle transfer klapnul. 

No jsem moc moc zvědavý!

 

 

 

 

odstavec3

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.