Brazilská show za milion dolarů

 

UPDATE, 13.12.2017

Je to oficiální. Bad boys obléknou v roce 2018 dresy týmu 100Thieves, který je financován NBA týmem Cleveland Cavaliers.

Sebevědomí "kaliči", kteří se proslavili také tím, že rádi v noci paří a přes LANky spí, už nějakou dobu věděli, že si Major zahrají. Podařilo se jim to ale ututlat a až dnes v noci vše oznámil Majitel týmu - Matthew “Nadeshot” Haag.

DQ5Rwq9UQAA8UxB

Zatím není jasné kolik stál transfer zlobivého tria Henrique "HEN1" Teles, Lucas "LUCAS1" Teles a Lincoln "fnx" Lau (+ nějaké "drobné" za Bruno "bit" Lima z týmu TeamOne) , ale mohlo by se jednat o částku kolem jednoho milionu dolarů, kterou požadoval majitel Immortals - Noah Whinston cca před měsícemTito tři hráči si vysloužili nálepku nejdražšího transferu v historii hlavně díky Major slotu, který vlastní + Noah se sám netajil tím, že by jim chtěl dát pořádnou lekci. Zaslouženou.

Oficiální sestava týmu

Brazil Henrique "HEN1" Teles
Brazil Lucas "LUCAS1" Teles
Brazil Vito "kNgV-" Giuseppe
Brazil Lincoln "fnx" Lau
Brazil Bruno "bit" Lima

 

 

*UPDATE* 

Proslýchá se, že Brazilce koupí známý NBA tým - Cleveland Cavaliers. Pokud by tomu tak bylo, na starost si všechno vezme legenda americké CoD scény - Matthew “Nadeshot” Haag. Situace je to hodně reálná, zvláště co Cleveland Cavaliers zaplatili před dvěma týdny 13 milionů dolarů za LoL NA LCS slot. Je vidět, že ta vata tam je.

V tomto případě není stále jasné pod jakým jménem by nové akvizice hrály. Jako možnost se jeví i 100Thieves, které Matthew vlastní.

 

Brazilská telenovela pokračuje! V hlavních rolích znovu a zase uvidíte trojku odpadlíků Henrique "HEN1" Teles, Lucas "LUCAS1" Teles a Lincoln "fnx" Lau. Ti jsou teď podle mnohých takzvaně zajatci týmu Immortals. Nebudeme řešit proč je zmíněné trio na lavičce, to už bylo v několika novinkách napsáno.

Přeskočme rovnou k aktuálním informacím. Rovnice tohoto problému je totiž úplně jednoduchá. Všichni tři mají v plánu se spojit s volným hráčem Vito "kNgV-" Giuseppek a v neposlední řadě s Bruno "bit" Lima, který je stále pod smlouvou u týmu TeamOne.

Díky sestavě složené ze tří finalistů minulého Majoru má tato pětka nárok na Immortals slot. A tady začíná hlavní zápletka brazilské telenovely, kterou si může, kromě našich obrazovek, užívat celý svět. CEO týmu Immortals - Noah Whinston se podle francouzského portálu Flickshot.fr vyjádřil, že za vykoupení divokých Brazilců požaduje až milion dolarů. A to je sakra hodně peněz! 

Noah

I CEO týmu Immortals umí hrát tvrdě! Foto: Noah Whinston (twitter)

Flickshot.fr si udělal ve světě jméno hlavně díky drbům a nejčerstvějším informacím ze světa CS:GO a přestože se ne vždy trefí, ve většině případů informuje pravdivě o situacích jako tato. A vlastně proč by Noah nechtěl melounek? Kromě hráčů je ve hře MAJOR 2018 slot a ten už má nějakou hodnotu! Pokud si myslíte, že "svoje" hráče má jako zajatce, podívejte se na celou situaci z jeho pohledu. Jeho zaměstnanci udělali týmu ostudu. Začalo to fnxem, pak do děje vpadli jako střela dvojčátka HEN1 a LUCAS1, které už nerajcovalo Immortals reprezentovat, a poté spolu s kNgV- zaspali na finále DreamHack Open v Montrealu. Vše místo omluvy vše skončilo vyhrožováním na twitteru jiným hráčům. 

1493411542.0053

Zahraje si fnx a HEN1 na dalším majoru? To je otázka. Foto: HLTV.org

Pokud byste byli režisér co chce a hlavně má točit pohádku a herci vám z toho udělají telenovelu, která končí jako kočovný cirkus, tak se vám taky splaší kladiva, věřte mi.

Ale teď vážně. Milion dolarů je opravdu hodně peněz. Koukněte se na zodpovědné hvězdy jako NiKo, GuardiaN a olofmeister. Ty stály FaZe Clan +- $750,000, i kdybyste k nim přidali oskara, pořád budou tito elitní hráči o pár desítek tisíc dolarů levnější než "uvěznění" Brazilci.

rick-fox-tri-e1426251190878

Investuje bývalý hráč LA Lakers a nyní majitel týmu Echo Foxů 1 milion dolarů do Brazilců?

A tento cirkus má pouze dva scénáře. Buď Brazilce zkrotí nějaký tým s míčem navíc nebo Major slot propadne. A tento hrůzný scénář může nastat už 10.11. kdy musí týmy nahlásit soupisky pro ELEAGUE Major 2018 v Bostonu. Tady kluci ušatí podcenili šéfa Immortals, který když nedostane svojí pohádku, naservíruje vám rovnou pěkně krvavý horror. Ten, podle zmíněného portálu Flickshot.fr, dal ultimátum, že obchod musí být uzavřený do 7.11. jinak žádná dohoda nebude.

Současně ale nejsou žádné informace o tom, že by nějaký tým vložil důvěru v ceně 1 MEGA dolarů do těchto "kaličů".

Jaký podle vás bude konec tohoto příběhu? Věříte, že se např. ECHO FOX hecnou a investujou takovou částku?

 

 

 

 

 

 

odstavec3

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.