Český i slovenský tým v dívčí WESG 2017 kvalifikaci!

Asi jste už postřehli, že žádný český ani slovenský tým nepostoupil z regionální WESG 2017 kvalifikaci dále. Nejblíže postupu do finální fáze v Barceloně byl výběr Slovenska. Ten však po výsledku 0:2 proti maďarským GameAgents skončil těsně před branami.

Na řadu přichází Female kvalifikace. Holky ze střední Evropy & Skandinávie mají svou kvalifikaci naplánovanou na 15.-16.10. a uvidíme výběr jak českých, tak i slovenských CS:GO hráček.        

 

oba

 

Na první pohled si můžete všimnout, že se jedná o promixované sestavy týmů ROG.Female a BEACHNANAS. Mají šanci postoupit? Jednoduché to mít nebudou. Postupové místo je pouze jedno a v cestě jim bude stát například výběr Norska, který reprezentuje mašina aurora či GuardiaNova manželka - Foxglove

Postupující tým si zahraje hlavní kvalifikaci v Barceloně, kde se bude hrát o $16,000 a tři "vstupenky" na světové finále. Na tom se už bude hrát o velmi slušných $170,000!

 

Vše startuje v neděli 14.10. v 18:00. Doraž na STREAM držet holkám palce! ;)

Kompletní seznam týmů: ZDE

    

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.