Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Český i slovenský tým v dívčí WESG 2017 kvalifikaci!

Asi jste už postřehli, že žádný český ani slovenský tým nepostoupil z regionální WESG 2017 kvalifikaci dále. Nejblíže postupu do finální fáze v Barceloně byl výběr Slovenska. Ten však po výsledku 0:2 proti maďarským GameAgents skončil těsně před branami.

Na řadu přichází Female kvalifikace. Holky ze střední Evropy & Skandinávie mají svou kvalifikaci naplánovanou na 15.-16.10. a uvidíme výběr jak českých, tak i slovenských CS:GO hráček.        

 

oba

 

Na první pohled si můžete všimnout, že se jedná o promixované sestavy týmů ROG.Female a BEACHNANAS. Mají šanci postoupit? Jednoduché to mít nebudou. Postupové místo je pouze jedno a v cestě jim bude stát například výběr Norska, který reprezentuje mašina aurora či GuardiaNova manželka - Foxglove

Postupující tým si zahraje hlavní kvalifikaci v Barceloně, kde se bude hrát o $16,000 a tři "vstupenky" na světové finále. Na tom se už bude hrát o velmi slušných $170,000!

 

Vše startuje v neděli 14.10. v 18:00. Doraž na STREAM držet holkám palce! ;)

Kompletní seznam týmů: ZDE

    

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.