Česnekový baron RPG staví tým

Většina dnešních CS:GO hráčů jsou mladí lidé, kteří neztrácejí minulostí zrovna moc času a na nějakou první generaci z Counter-Strike 1.5 ,či 1.6, už dávno zapomněli. Není se čemu divit, takhle prostě lidi fungují, ale co nás historie naučila je, že kdo se z ní nepoučil je předurčen opakovat stejné chyby. Že toho o Václavu 'rpg' Vlachovi moc nevíte? Asi se není čemu divit, tento hráč byl v minulosti spíše znám lidem, co se pohybovali v diskuzích u komunitních novinek. Tam prý neměl nejmenší konkurenci a byl opravdu považován za "krále" diskuzních fór. V komentářích se nebál napadat hvězdy jako je efron nebo oskar

RPGrpg zamlada v dobách 1.6

 
rpgchato

 

Začátkem tohoto roku vznikla hvězdná sestava pod hlavičkou Vaškoy firmy Garmez. Po pár měsících z ní utekl do eSuby hráč fredi, ten neskrýval svoje nadšení, že se zase rád stal součástí týmu, který má pevně nastavený směr a jeho hráči nezaostávají pozadu za ostatními. 

Minulý týden jsme mohli vidět, že Eclot se kvalifikovali do RoG Prima Cool Ligy v sestavě uno, rdO, giotive, blogg1s xray. Určitě zajímavá sestava o třech oldskůlerech, dvou talentech a zkušenostech na rozdávání. Jak je ale vidět, tak se rpg vytratil ze sestavy. Uno v rozhovoru pro Primu uvedl, že v plánu bylo přesunout Václava na lavičku, kde bude zlepšovat své individuální schopnosti a k týmu se připojí v zimě, až když by byl připraven. Celek by tak mohl vyrůst jak takticky, tak týmově a nepotácel by se v chaosu, kde jeden hráč neví, co má dělat a jak má reagovat na určité situace. Jak se ukázalo, tak Vašek dlouho trénovat individuálně nezvládl a za unovými zády začal komunikovat s potenciálními adepty do svého nového týmu. Jeho hledáčku se nevyhnuli, LANem prověření, hráči jako například Pechyn, Fraged, Flash[k] či azak. Petru 'uno' Lipowskému tak došlo, že nejspíš od ledna s rpg jen ztrácel čas a pokud by chtěl něco ještě dokázat, tak musí přetrhat vazby s Václavem. Uno se také nechává slyšet, že dávno ztracená motivace se začíná navracet a CSko ho prý zase baví a je připraven ukázat, že nepatří do starého železa a stejně jako Zeus s Gambit, i on je odhodlán svými vůdcovskými schopnostmi dobýt Česko-Slovenskou scénu.

 Image may contain: 2 people, people smiling, people sittingrpg spolu s fredim na cestě na lanku Y-Games

 

Takže jaké talenty se podařilo Václavu 'rpg' Vlachovi urvat do svého nového týmu IMEXOR? Jediný, kdo mu z původní sestavy zůstal je rusel. K němu se přidávají ostřílení borci Wanty a noxer. Celou pětici pak uzavírá hráč Zur1s, který na portále faceit předvádí výborné výsledky hodné vycházejícího talentu naší scény. Co ale dalšího předvádí je prý smršť nadávek na své spoluhráče, pokud se jim něco nepovede. Možná proto od něj zatím dávají týmy ruce pryč. Šestý hráč a náhradník, který by se určitě taky chtěl naučit jak fungovat v pravém týmu je Oasis, který trochu připomíná Vaška za mlada.

Podle nejnovějších informací jsou hráči na úplném začátku týmového trénování a na lepší výsledky si budeme muset počkat. Uno ve zmíněném rozhovoru nepřímo naznačil, že rpg vyjednává legendárního hráče, který by jim měl pomáhat s tréninkem. Ukázat by se měli již o víkendu na "majoru" v Trnavě, kde budou chtít především sbírat zkušenosti a vytvářet týmové pouto.

Kdo měl možnost vidět kvalifikační zápasy do RoG Prima Cool Ligy, tak si jistě všiml, že Václav 'rpg' Vlach i po půl roce a 1500 hodinách v CS:GO stále bourá do zdí a na faceitu se mu za tu dobu podařilo vyšplhat z levelu 3 jen na level 4.

Co si myslíte vy? Má ještě dospělý Václav šanci vrátit se na přední příčky domácí scény?


{#Slovenská Republika} Marek 'rusel' Račko
{#Česká Republika} Václav 'rpg' Vlach
{#Česká Republika} Štěpán 'noxer' Bušek
{#Česká Republika} Tomáš 'Wanty' Jarolím
{#Česká Republika} Martin 'Zur1s' Sláma

{#Slovenská Republika} Marian 'Oasis' Ferenc - náhradník/záloha

 

 

 

odstavec3

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.