dennis se připojuje ke GODSENT, Lekr0 míří do Fnatic, pronax na lavičku

Švédský tým godsentGODSENT dnes oznámil podpis SEDennise "dennis" Edmana, který nahradí odchozího SEJonase "Lekr0" Olofsona. V godsentGODSENT končí také legendární SEMarkus pronax Wallsten, kterého v zápasech ESL Pro League nahradí SEJacob pyth Mourujärvi .

K zajímavé výměně došlo mezi týmy godsentGODSENT 4991Fnatic. Zatímco v úspěšnějším týmu skončil dennis, tým godsentGODSENT opouští jeden z tahounů týmu, Lekr0. Ten si ve 4991Fnatic už jednou zahrál při švédském shuffle mezi godsentGODSENT a 4991Fnatic, avšak v oranžovém týmu nevydržel dlouho a po pár týdnech byl vyměněn zpátky.

dennis si opět zahraje s disco doplanem a twistem

Další novinkou je také konec IGL týmu a zakladatele godsentGODSENT, legendárního SEMarkuse pronax Wallstena. Ten zamíří na lavičku, i když tým za něj zatím nemá náhradu. Aby měl tým plnou sestavu pro ESL Pro League, Švédy v lize doplní bývalý hráč nipNinjas in Pyjamas, SEpyth. Jestli pronax zůstane v týmu jako náhradník, přesune se na pozici coache nebo přestoupí do jiného týmu není zatím jisté, nabízí se ale přestup do týmu OpTic_GamingOpTic, který má mít novou evropskou sestavu, a pronax jako zkušený IGL by do týmu výborně zapadl.

Pronax se ke svému konci v týmu vyjádřil takto:

"Být součástí týmu GODSENT od jeho založení byla emocionální horská dráha, s těžkým začátkem jako "startup" , poté připojení k RFRSH a poté změny mezi námi a fnatic. Spolu-založení GODSENT byl ten nejambicióznější a nejtěžší projekt který jsem kdy měl, a za to jsem vděčný. Špatné výkony a nekonečné problémy v našem týmu ukázali, že změna dřív nebo pozděj přijde. Bohužel pro mě, změna znamená to, že jsem skončil na vedlejší koleji. Od CS 1.6 jsem nehrál s hráči, se kterými bych si rozuměl tak moc, jako s těmito a rád bych řekl, že bych byl součástí sestavy v příští sezoně, ale musím rozhodnutí týmu respektovat. Rád bych poděkoval RFRSH, kteří se mnou spolupracovali, také současným i minulým hráčům a pracovníkům v týmu GODSENT, hlavně lidem kteří byli v GODSENT už od počátku, bez vás by GODSENT nikdy nebylo realitou!"

Sestava GODSENT tak teď vypadá takto:

SE Simon "twist" Eliasson (IGL)
SE Joakim "disco doplan" Gidetun
SE Andreas "znajder" Lindberg
SE Dennis "dennis" Edman

SE Jacob "pyth" Mourujärvi (náhrada pro ESL Pro League)

SE Markus "pronax" Wallsten (náhradník)

 

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.