Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

dev1ce si bere volno ze zdravotních důvodů

6665 Astralis jsou nuceni hrát svoje nadcházející zápasy bez svého AWP tahouna Nicolai 'dev1ce' Reedtze. Bude se to týkat ECS Season 4 (online kvalifikace) a BLAST Pro Series v Kodani. Jak se zdá, tak je dev1ce stále nemocný a jeho výkon na víkendovém Intel Extreme Masters to jen potvrdil a odměnou mu byla poté hospitalizace v jedné z nemocnicí v Oaklandu.

Zaskakovat v ECS ho bude Jacob 'Pimp' Winneche a na BLAST Pro Series se podívá s Astralis hráč Dennis 'dennis' Edman.

Výsledek obrázku pro dennis edmanVýsledek obrázku pro pimp winneche

                                  Dennis 'dennis' Edman                                                                Jacob 'Pimp' Winneche

 

Vyjádření kouče 6665 Astralis, Danny 'zonic' Sørensen:

"Nejprve bych rád sdělil, že nás to všechny za Nicolaie mrzí. Všichni, včetně jeho, se těšili až si zahrají doma v Royal Aréně před domácím publikem a vím, že by dal cokoliv, aby si mohl blížící se zápasy zahrát. Zdraví však vždy bude tím hlavním a on ještě potřebuje trochu času než se kompletně uzdraví a nabere sílu."

"Do týmu přivádíme vysoce kvalifikované hráče na záskok a společně se zbytkem týmu se budeme snažit v následujících týdnech hrát co nejlepší Counter-Strike, který bude dostatečně reprezentovat jak 6665 Astralis tak dev1ce. Dennis je špičkový hráč a jsem velice rád, že souhlasil se záskokem na BLAST Pro Series. Znám Dennise velice dobře a s ním do týmu přichází i jeho agresivní styl, velká dávka palebné síly a po právu i titul nejlepšího pistolkového hráče na planetě. Uvidíte nejodhodlanější 6665 Astralis za poslední dobu!"

Vyjádření samotného hráče, Nicolai 'dev1ce' Reedtz:

"Byl jsem velice překvapen z toho, že mě museli hospitalizovat v samotném Oaklandu a následný let domů taky nebyla žádná zábava. Teď už se ale cítím lépe a hodně lékařských testů je ještě přede mnou. Timing je opravdu hrozný a na to, jak budu hrát před domácím publikem na první velké Dánské akci, jsem se těšil ze všeho nejvíce. Zdraví je ale přednější a Já jsem si jist, že podobná šance v budoucnu určitě ještě bude."

"Nebyl bych schopen hrát podle svého očekávání a ani podle očekávání fanoušků, takže zde nemohla být ani žádná otázka ohledně toho jestli budu hrát nebo ne. Doktoři stále dělají nejrůznější testy a nejsou si ještě jistí, co přesně způsobuje moje symptomy a já určitě neplánuji v nejbližší době hrát. Těším se na to až se celá tato situace vyřeší a já budu opět schopen co nejdříve hrát. Vím, že kluci budou hrát s plným nasazením a já budu fandit a sledovat jejich zápasy v Royal Aréně z domu."

Dennisova situace v GODSENT se nemění, takže nadále zůstává na lavičce a v pozadí zatím probíhají diskuze o jeho akvizici s týmy z Evropy a Ameriky.

 21819727_882626775224179_6888531598891810816_n

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.