dev1ce si bere volno ze zdravotních důvodů

6665 Astralis jsou nuceni hrát svoje nadcházející zápasy bez svého AWP tahouna Nicolai 'dev1ce' Reedtze. Bude se to týkat ECS Season 4 (online kvalifikace) a BLAST Pro Series v Kodani. Jak se zdá, tak je dev1ce stále nemocný a jeho výkon na víkendovém Intel Extreme Masters to jen potvrdil a odměnou mu byla poté hospitalizace v jedné z nemocnicí v Oaklandu.

Zaskakovat v ECS ho bude Jacob 'Pimp' Winneche a na BLAST Pro Series se podívá s Astralis hráč Dennis 'dennis' Edman.

Výsledek obrázku pro dennis edmanVýsledek obrázku pro pimp winneche

                                  Dennis 'dennis' Edman                                                                Jacob 'Pimp' Winneche

 

Vyjádření kouče 6665 Astralis, Danny 'zonic' Sørensen:

"Nejprve bych rád sdělil, že nás to všechny za Nicolaie mrzí. Všichni, včetně jeho, se těšili až si zahrají doma v Royal Aréně před domácím publikem a vím, že by dal cokoliv, aby si mohl blížící se zápasy zahrát. Zdraví však vždy bude tím hlavním a on ještě potřebuje trochu času než se kompletně uzdraví a nabere sílu."

"Do týmu přivádíme vysoce kvalifikované hráče na záskok a společně se zbytkem týmu se budeme snažit v následujících týdnech hrát co nejlepší Counter-Strike, který bude dostatečně reprezentovat jak 6665 Astralis tak dev1ce. Dennis je špičkový hráč a jsem velice rád, že souhlasil se záskokem na BLAST Pro Series. Znám Dennise velice dobře a s ním do týmu přichází i jeho agresivní styl, velká dávka palebné síly a po právu i titul nejlepšího pistolkového hráče na planetě. Uvidíte nejodhodlanější 6665 Astralis za poslední dobu!"

Vyjádření samotného hráče, Nicolai 'dev1ce' Reedtz:

"Byl jsem velice překvapen z toho, že mě museli hospitalizovat v samotném Oaklandu a následný let domů taky nebyla žádná zábava. Teď už se ale cítím lépe a hodně lékařských testů je ještě přede mnou. Timing je opravdu hrozný a na to, jak budu hrát před domácím publikem na první velké Dánské akci, jsem se těšil ze všeho nejvíce. Zdraví je ale přednější a Já jsem si jist, že podobná šance v budoucnu určitě ještě bude."

"Nebyl bych schopen hrát podle svého očekávání a ani podle očekávání fanoušků, takže zde nemohla být ani žádná otázka ohledně toho jestli budu hrát nebo ne. Doktoři stále dělají nejrůznější testy a nejsou si ještě jistí, co přesně způsobuje moje symptomy a já určitě neplánuji v nejbližší době hrát. Těším se na to až se celá tato situace vyřeší a já budu opět schopen co nejdříve hrát. Vím, že kluci budou hrát s plným nasazením a já budu fandit a sledovat jejich zápasy v Royal Aréně z domu."

Dennisova situace v GODSENT se nemění, takže nadále zůstává na lavičce a v pozadí zatím probíhají diskuze o jeho akvizici s týmy z Evropy a Ameriky.

 21819727_882626775224179_6888531598891810816_n

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.