Dva profíci využívají letní pauzu ke svatbě

Letní pauza, která je hojně využívaná pro přestup a migraci hráčů do jiných týmu, dokázali dva borci využít k odstartování nové kapitoly svých osobních životů. První z nich, který si vzal svojí přítelkyni Aliku, není nikdo jiný než vítěz posledního majoru v Krakově, Abay HObbit Khasenov. Podpořit ho přišel samozřejmě i jeho spoluhráči a na internetu už koluje video, kde je X-God Dosia oblečen do tradičního kroje a tancuje kazašský svatební tanec. Nutno podotknout, že přítomné slečny měly co dělat, aby se udržely před tímto bohem na nohou, ty co to nezvládly, tak jednoduše omdlévaly.

 

hobitswatnbhobbitiswa

 

 

Ten druhý je legendou mezi legendami a zasnoubení se svojí drahou polovičkou Sandrou oznámil už v lednu tohoto roku. Komunitou oblíbený a zbožňovaný Patrik f0rest Lindberg se ve svých 29 letech odhodlal k oltáři a se svojou dlouholetou přítelkyní si řekli ANO. Svatba proběhla na švédském venkově, kde nemohli chybět současní ani bývalí spoluhráči z NiP.

F0restswatbaforistweding

 

My přejeme novomanželům ať se jim v manželském životě daří a těšíme se na příchod mini-f0resta a mini-HObbita :)

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.