ESL Pro League #6 začíná koncem Srpna

ESL zveřejnila detaily ohledně svojí šesté sezóny ESL Pro League. Celkem 28 týmu z Evropy a Ameriky započnou své zápasy 22. srpna. Šesté vydání populární ligy se nebude moc lišit od své minule instalace a opět bude rozdán milión dolarů. Každý den se odehraje 8 zápasu z Evropy a Ameriky, novinkou budou takzvané "super týdny", kdy se budou hrát zápasy od úterý do neděle. Hned první startovní týden bude "super týden".  Online přenos bude opět streamovaný na platformě YouTube, tentokrát už ale v lepší kvalitě a to 1080p*60. 

Když se podíváme na seznam týmů, tak určitě to největší jméno, které na seznamu chybí jsou legendy z Krakova v podobě Virtus.pro. Ti bohužel skončili na předposledním místě v minulé sezóně a sestoupili tak do evropské divize ESEA Premier. Tým GODSENT a BIG udělali pravý opak, když se z ESEA Premier dostali do ESL Pro League #6. Na opačné straně zeměkoule se to povedlo Splyce, Rogue a Ghost. Ti budou mít možnost změřit síly s tím nejlepším, co Amerika nabízí. 

 

North America
Brazil SK United States Cloud9
United States Liquid Brazil Immortals
United States OpTic Australia Renegades
United States Misfits United States NRG
United States CLG Brazil Luminosity
North America Splyce North America compLexity
United States Rogue North America Ghost

 

Europe
Denmark Astralis Europe FaZe
France G2 CIS Natus Vincere
Sweden fnatic Sweden NiP
Denmark North Europe LDLC
Denmark Heroic Europe HellRaisers
Germany BIG Sweden GODSENT
France EnVyUs Europe mousesports

 

 


 

 

 
 
 
odstavec2
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.