Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ESL podepsala smlouvu s Facebookem

 

Společnost ESL oznámila, že některé z největších světových eSport turnajů budou exkluzivně streamovány na Facebooku.

V minulém roce společnost ESL (Electronic Sports League) uzavřela smlouvu se společností YouTube o vysílání ESL Pro League, která byla dříve vysílána na Twitchi.

eslfb

Facebook se stane novým domovem pro CS:GO Pro League a ESL One events.

Nová dohoda s Facebookem však nezahrnuje další ESL turnaje jako jsou Intel Extreme Masters a ESL Pro League.

Jednou z hnacích sil, které stojí za rozhodnutím o partnerství s Facebookem je Facebook Watch, což je služba, která podporuje streamování v 1080p/60fps a VR streaming.

ESL očekává, že tento krok pomůže rozšířit divácké povědomí o eSportech.

 

ESL stream na Facebooku začne Dotou 2 na akci ESL One Genting, která poběží od 23. do 28. ledna a poté bude následovat akce CS:GO Pro League Season 7, která bude 13. února. Pokud streamy nemůžete sledovat na Facebooku, nebo prostě nechcete, můžete se na streamy dívat na webových stránkách ESL.

 

Zdroj: pcgamer

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.