eSuba oficiálně v pěti!

*UPDATE*

Tak jsme se trefili a to skoro přesně. K eSubě se oficiálně připojuje {#Česká Republika} Martin 'Pechyn' Pechoušek a {#Česká Republika}Hubert 'Cannie" Ludwig. Ti si zítra zahrají první společnou LANku a to přímo na ROG COOL Finals proti Trust.Universe. Už nyní mají oba týmy jistých 20 000 Kč a vítěz si odnese dokonce 40 000 Kč. A to už je slušná částka.

Oficiální sestava týmu:

{#Česká Republika} Karel 'fredi' Královec (Sniper)
{#Slovenská Republika} Ľuboš 'HenkkyG' Ilko
{#Česká Republika} Jan 'BLUEE' Škaloud
{#Česká Republika} Martin 'Pechyn' Pechoušek
{#Česká Republika} Hubert 'Cannie" Ludwig (in-Game Leader)

{#Slovenská Republika} Tomáš 'benq1' Masaryk (Coach)

 

Kádr modré krve se otřásá v základech! Už dlouho se šeptá, že eSuba jde do kytek. Že {#Česká Republika}KAPARZO je arogantní toxic týpek, co si radši zastreamuje. Svou arogantní image (věřte, je normálnější než na první pohled vypadá) ještě pořádně dochutil svojí konverzací s Tianem. A kde myslíte hoši guys? Samozřejmě že na live streamu. Kde se vůbec nebál napsat, že dostal bench. Mimo jiné jsme se dozvěděli, ze LogaN už dál nemůže potlačovat svojí lásku k mičudě a kašle na Tiana a spol. Ruku na srdce, to je všem asi jedno. Chování Kaparza tak krásně podtrhlo jeho pěkně husté ego. Někteří, i přední hráči ho už nějaký ten pátek nazývali např. arogantní číča, arogantní čůmák. Ale tak je to přeci streamer, takže špatná reklama je pořád reklama. A co je důležité. Ať už je to jen image nebo je to fakt takový hustý cyp, je to fuk.  eSuba potřebuje lepšího, mladšího, dravějšího hráče, který nepoplave, tak jako kaparzo, proti proudu.

21318876_10155060720057635_6071199575134404202_o  3. místo na QD. Dostane se Pechyn (úplně vlevo) do základní sestavy eSuby?    Foto z FB Alba Quietus-day LAN párty

 

Enykybenyky, kdo půjde jako další? Pro mě trošku překvapení, ale bude to {#Česká Republika}oKKo. Myslím, že to je docela fajn borec. Někdo ho nazývá robotem, hlavátorem, aimbotem, někdo zase idiotem, cheaterem, autistou či trojhránkem. Hvězdný aimer má asi jen nějaké ty mušky. Nevím kdo zlavičkováni oKKa vymyslel, ale snad měl důvod. eSubě sice to CSko aktuálně moc nejde, ale není to prostá banda bezmozků.

Co zbytek? Stojí to za rozpadnutí? fredi HenkyG BLUEE a taťka benq1. To asi za rozpad nestojí. Minimálně do konce roku, kdy jim končí smlouva by mohli vydržet. A hlavně, eSubu čeká hromada turnajů, takže nejlepší co můžou teď udělat je vzít dva mladé a šikovné kluky. Znáte to, nastartovat to, dočerpat motivaci, přidat dravé mládi a všechno dokořenit zkušenostma zmíněné trojky. 

1381432135957689Bude mít uno (na obrázku uprostřed) šanci dotáhnout eSubu zpět na vrchol? Foto: esuba.eu

 

A kdo přichází v úvahu? Pokud eSubáci nejsou úplně slepí, vezmou tutově {#Česká Republika}Pechyna, Pechyne, Pechynu, no víte. Jestli někoho mám na české scéně rád, tak je to on. Ten kluk má všechno. Je mladý, tvrdě dře, na serveru je to bestie, ale jinak je to hráč co má pokoru. Prostě skromný a extrémně talentovaný hráč. První rada pro eSubu, zdarma - berte Pechyna dokud vás to nestojí peníze. A až frozen odejde hrát někam do TOP týmu, ještě ho můžete eXtatus střelit. A to se vyplatí!

Páty, kdo bude pátý. Už chybí jen pevná ruka. Pořádný In-Game Leader. KETUBOR? Nah, ten už má svoje kloučky z Universe. V úvahu připadá talent české scény {#Česká Republika}Cannie. Talentovaný sniper má smysl pro čtení hry jako málokdo na ČR/SVK scéně. Ale opustil by roli main AWP? A vůbec, nebál by se, že se bladovi splaší hokejka? A byl by to pro něj vůbec posun? eSuba je silná značka, je známá, je vidět a pravděpodobně by mu nabídla i slušné kapesné. No neberte to.

1393573165799114Make eSuba great again. Kdo se toho ujme? Obrázek: excalibur.cz

 

Ale co když je Cannie moc mladý a nezkušený? Přece jen eSuba chce hrát v Evropě. Cannie se objevil z čista jasna, talent má, ale má na to in-game callovat proti ostříleným evropským týmům? V potaz ještě připadá {#Slovenská Republika}uno z ECLOT Gaming. Je zkušený, ECLOT mu asi nenabídne to, co eSuba a ta nutně potřebuje IGL okolo kterého postaví tým. Pro ní budou tyhle změny kompletní restart a potřebují někoho o koho se můžou opřít. Uno je kapánek cholerik a historky o jeho uječených výstupech, slyšel už asi každý. Nicméně CS rozumí, má autoritu a byla by to pro něj šance se dostat do TOPu a jistota MČR. Opustit slibnou sestavu ECLOT asi nebude jednoduché, ale dost možná by byl hlupák, kdyby roli IGL v eSubě nevzal.

 

Možná sestava týmu

{#Česká Republika} Karel 'fredi' Královec (Sniper)
{#Slovenská Republika} Ľuboš 'HenkkyG' Ilko
{#Česká Republika} Jan 'BLUEE' Škaloud
{#Česká Republika} Martin 'Pechyn' Pechoušek
{#Česká Republika} Hubert 'Cannie" Ludwig (in-Game Leader)

{#Slovenská Republika} Tomáš 'benq1' Masaryk (Coach)

 

 

 

 

 

odstavec3

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.