ex-Penta našla svůj nový domov

5395 Penta se rozloučila se svým CS:GO týmem v Říjnu a od té doby se spekulovalo, kam DE Kevin "kRYSTAL" Amend se svým týmem zamíří. V minulosti se dokázali kvalifikovat na Major v Krakově, takže jejich nároky na sponzorství jistě nebyly malé. Odchozí hráče FI Miikka "suNny" Kemppi, jenž se připojil k oskarovi do týmu 4494 mousesports a pak EE Kevin "HS" Tarn, nahradili bývalí hráči tohoto celku a jmenovitě se jedná o DE Timo "Spiidi" Richtera a DE Denise "denis" Howella.

Během té doby, co byli na volné noze a plachtili pod názvem Seed Seed, se jim podařilo vyhrát $6,000 v MakeMy.Bet Šampionátu, když ve finále porazili velice silný celek LDLC LDLC a těsně jim uniklo finále ROG Masters v Malajsii.

Hodně se spekulovalo o tom, že tento nadějný tým zakotví v Výsledek obrázku FC Schalke 04. Jak se však ukázalo, tak fotbalový klub se zatím zdráhá zakotvit v CS:GO vodách. Nová organizace Sprout, kterou vytvořil bývalý pracovník Schalke, měla však na celek okolo kRYSTALa spadeno a doufá, že se jim povede s bývalým Penta týmem opět kvalifikovat na Major.

Jediné, co bylo potřeba vyřešit ohledně přestupu do nové organizace byl Spiidiho kontrakt u mouz, ale Sprout potvrdili, že tento 22ti letý hráč byl již vykoupen a tato sestava je tím pádem oficiální.

"Jsem zpátky ve hře - spolu s mými dvěma spoluhráči Spiidim a Krystalem," uvedl denis ve svém prohlášení. "Během svého času v mousesports jsem se od organizace a mých spoluhráčů hodně naučil.

"Teď ve Sprout chci tyto zkušenosti aplikovat na svůj nový tým a pokračovat ve zlepšování. Po menších problémech v hledání naší vnitřní struktury už teď rosteme společně jako tým.

Čekali jsme dlouho a nyní jsme připraveni ukázat světu, kdo jsme. Významný turnaj přichází v lednu 2018, kvalifikace na Major. Chtěli bychom se znovu dostat přes kvalifikaci a hrát na Majoru, to je teď náš cíl. "

schalkee

Sestava týmu Sprout:

Germany Kevin "kRYSTAL" Amend
Finland Jesse "zehN" Linjala
Poland Paweł "innocent" Mocek                
Germany Denis "denis" Howell
Germany Timo "Spiidi" Richter

Germany Tobias "tow b" Herberhold (coach)

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.