Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

eXtatus pozvaní do uzavřené DreamHack Open kvalifikace!

Jediný česko-slovenský profesionální tým eXtatus sbírá úspěch za úspěchem. Po podepsání profesionální smlouvy kopli pořádně do vrtule a zbytku tuzemských týmům ukázali z dálky jen své záda. A že se full-time dřina vyplatila jsme si mohli všimnout hlavně díky vyhrané LAN CBE v Dánsku a následnému postupu do TOP30 týmů světa!

21314778_1572155252806933_7912037754487728218_n

Budou mít profíci z eXtatus další důvod se pořádně usmívat? Foto: eXtatus

 

A eXtatus chtějí víc a víc. Mají k tomu slušně nakročeno, protože dostali pozvánku do uzavřené kvalifikace na DreamHack Open Denver! Je tak dobře vidět, že pořadatelé už moc dobře vědí, jak kvalitně a stabilně eXtatus v Evropě hrají. Všech 8 pozvaných týmů je na obrázku níže.

DH denver

Slušná soupiska týmů. MK, Binary Dragons a Tricked bývají častým soupeřem v různých evropských cupech a eXtatus mají většinou navrch. Největším konkurentem, z těchto 8 pozvaných týmů, budou určitě HellRaisers, za které stále hraje slovenský talent Zero.

Dalších 8 týmů postoupí z otevřené kvalifikace, která proběhne tento víkend. O kompletní šestnáctce, která si zahraje evropskou uzavřenou kvalifikaci, vás určitě budeme informovat.

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.