eXtatus pozvaní do uzavřené DreamHack Open kvalifikace!

Jediný česko-slovenský profesionální tým eXtatus sbírá úspěch za úspěchem. Po podepsání profesionální smlouvy kopli pořádně do vrtule a zbytku tuzemských týmům ukázali z dálky jen své záda. A že se full-time dřina vyplatila jsme si mohli všimnout hlavně díky vyhrané LAN CBE v Dánsku a následnému postupu do TOP30 týmů světa!

21314778_1572155252806933_7912037754487728218_n

Budou mít profíci z eXtatus další důvod se pořádně usmívat? Foto: eXtatus

 

A eXtatus chtějí víc a víc. Mají k tomu slušně nakročeno, protože dostali pozvánku do uzavřené kvalifikace na DreamHack Open Denver! Je tak dobře vidět, že pořadatelé už moc dobře vědí, jak kvalitně a stabilně eXtatus v Evropě hrají. Všech 8 pozvaných týmů je na obrázku níže.

DH denver

Slušná soupiska týmů. MK, Binary Dragons a Tricked bývají častým soupeřem v různých evropských cupech a eXtatus mají většinou navrch. Největším konkurentem, z těchto 8 pozvaných týmů, budou určitě HellRaisers, za které stále hraje slovenský talent Zero.

Dalších 8 týmů postoupí z otevřené kvalifikace, která proběhne tento víkend. O kompletní šestnáctce, která si zahraje evropskou uzavřenou kvalifikaci, vás určitě budeme informovat.

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.