FalleN, TACO, dead, zews a Apoka vytvoří novou organizaci v Brazílii

Některé z největších jmen na světové scéně eSportuů jsou nyní partnery. Ricardo "dead" Sinigaglia  se připojí k týmovým trenérům Wilton "zews" Prado a Alessandro "Apoka" Marcucci, aby vytvořili novou organizaci v Brazílii.

Tato informace byla v pondělí sdělena společností ESPN Esports Brazil. Podle zdrojů, které jsou blízké zúčastněným stranám, tak pět partnerů stále definuje vizuální identitu a jméno organizace, ale již plánuje vstoupit do tří modalit.

První cíle byly již stanoveny: organizace akvizovala týmy ve hrách Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Členové těchto týmů jsou však stále neznámí.

Dalším zaměřením organizací je Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Rozhovory s potenciálními hráči stále probíhají, ale v plánu je, že by nová organizace měla svého zástupce již v příští sezóně Pro League LATAM a Brasileirão, které začínají v prvních dvou měsících roku 2018.

Investice do eSportu není pro většinu z nich nic nového: FalleN je zakladatelem Games Academy, Gamers Club a GFalleN; TACO má vlastní oděvní značku a Apoka, stejně jako trenér týmu Luminosity, je jedním z partnerů společnosti Merciless Gaming - což může způsobit konflikt zájmů pokud by se nová organizace a MG potkali ve stejné soutěži.

Oficiální oznámení zatím nebylo naplánováno, ale má se stát ještě v roce 2017.

flll

 dead, coldzera, TACO, FalleN

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.