Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

FalleN, TACO, dead, zews a Apoka vytvoří novou organizaci v Brazílii

Některé z největších jmen na světové scéně eSportuů jsou nyní partnery. Ricardo "dead" Sinigaglia  se připojí k týmovým trenérům Wilton "zews" Prado a Alessandro "Apoka" Marcucci, aby vytvořili novou organizaci v Brazílii.

Tato informace byla v pondělí sdělena společností ESPN Esports Brazil. Podle zdrojů, které jsou blízké zúčastněným stranám, tak pět partnerů stále definuje vizuální identitu a jméno organizace, ale již plánuje vstoupit do tří modalit.

První cíle byly již stanoveny: organizace akvizovala týmy ve hrách Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Členové těchto týmů jsou však stále neznámí.

Dalším zaměřením organizací je Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Rozhovory s potenciálními hráči stále probíhají, ale v plánu je, že by nová organizace měla svého zástupce již v příští sezóně Pro League LATAM a Brasileirão, které začínají v prvních dvou měsících roku 2018.

Investice do eSportu není pro většinu z nich nic nového: FalleN je zakladatelem Games Academy, Gamers Club a GFalleN; TACO má vlastní oděvní značku a Apoka, stejně jako trenér týmu Luminosity, je jedním z partnerů společnosti Merciless Gaming - což může způsobit konflikt zájmů pokud by se nová organizace a MG potkali ve stejné soutěži.

Oficiální oznámení zatím nebylo naplánováno, ale má se stát ještě v roce 2017.

flll

 dead, coldzera, TACO, FalleN

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.