Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ESL One Cologne 2017: Brazilci obhajují titul

Včera, 9.července, proběhl jeden z největších CS:GO turnajů, ESL One Cologne 2017, který byl po šest dní nabitý tím nejlepším, co může Counter-Strike momentálně nabídnout. Jeden tým však ukázal, že je nadřazen všem ostatním, když dokázal porážet jednoho soupeře za druhým až do samotného konce než pozvedli trofej ve vyprodané Lanxess aréně v Kolíně -  gratulace SK Gaming!

 skwins (Kopírovat)

 

SK se potkali v grand finále proti americkému celku Cloud9. Ti dokázali ohromit každého svým výkonem, když se dostali do svého prvního finále ESL One vůbec. Hra byla v podstatě odvetou za finále ESL Pro League 4, kde Cloud9 dokázali porazit SK Gaming  na domácí půdě v São Paulu a odnést si trofej spolu s šekem na 200 000 $. Včera bohužel Cloud9 nestačili na giganta světové Counter-Strike scény a museli se poklonit dominanci SK, kteří dokázali otočit dvě poslední mapy, kde Američané dokázali velice dobře začít avšak doklepnout body a mapu ve svůj prospěch už nezvládli. Zdá se, že SK jsou teď tím týmem, který dokáže otáčet prohrané zápasy a určovat tempo, my jsme jen zvědaví kdy se najde někdo kdo je dokáže z toho pomyslného trůnu sesadit.

 

Cloud9 vs. SK Gaming 0-3

  9 - 16   de_cobbleston

12 - 16   de_train

14 - 16   de_inferno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec2 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.