ESL One Cologne 2017: Brazilci obhajují titul

Včera, 9.července, proběhl jeden z největších CS:GO turnajů, ESL One Cologne 2017, který byl po šest dní nabitý tím nejlepším, co může Counter-Strike momentálně nabídnout. Jeden tým však ukázal, že je nadřazen všem ostatním, když dokázal porážet jednoho soupeře za druhým až do samotného konce než pozvedli trofej ve vyprodané Lanxess aréně v Kolíně -  gratulace SK Gaming!

 skwins (Kopírovat)

 

SK se potkali v grand finále proti americkému celku Cloud9. Ti dokázali ohromit každého svým výkonem, když se dostali do svého prvního finále ESL One vůbec. Hra byla v podstatě odvetou za finále ESL Pro League 4, kde Cloud9 dokázali porazit SK Gaming  na domácí půdě v São Paulu a odnést si trofej spolu s šekem na 200 000 $. Včera bohužel Cloud9 nestačili na giganta světové Counter-Strike scény a museli se poklonit dominanci SK, kteří dokázali otočit dvě poslední mapy, kde Američané dokázali velice dobře začít avšak doklepnout body a mapu ve svůj prospěch už nezvládli. Zdá se, že SK jsou teď tím týmem, který dokáže otáčet prohrané zápasy a určovat tempo, my jsme jen zvědaví kdy se najde někdo kdo je dokáže z toho pomyslného trůnu sesadit.

 

Cloud9 vs. SK Gaming 0-3

  9 - 16   de_cobbleston

12 - 16   de_train

14 - 16   de_inferno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec2 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.