Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

freddieb se připojuje k týmu GODSENT

GODSENT jsou oficiálně v pěti. Od doby, kdy vedení posadilo na lavičku zkušeného in-game leadera SEpronaxe, uplynuly 2 týdny. Na ten čas dočasně zaskočil ex-NiP hráč SEpyth. Jeho služby už nebudou dále potřeba, protože do týmu přichází posila SEFredrik "freddieb" Buö. Tento 23-letý švédský ostrostřelec sice před pár dny dotáhl svůj bývalý tým - Epsilon až k vítězství na Gfinity Elite Series, ale lákavá nabídka se prostě neodmítá.

Uvidíme, jestli tahle změna konečně přinese týmu GODSENT stabilitu. Tu zatím aktuálně třetí nejlepší švédský tým, i přes příchod SEdennise z fnatic, postrádá.

1492249537.7753freddieb na Copenhagen Games 2017. Foto: hltv.org

Aktuální formu budeme mít možnost vidět už dnes večer v ESL Pro League, v dvojzápase proti týmu EnVyUs. Takzvaná zkouška ohněm přijde až zítra, kdy si GODSENT zahrají proti dánským hvězdám z týmu Astralis.

Současná sestava týmu GODSENT:

SE Simon "twist" Eliasson 
SE Joakim "disco doplan" Gidetun
SE Andreas "znajder" Lindberg
SE Dennis "dennis" Edman
SE Fredrik "freddieb" Buö

SE Markus "pronax" Wallsten (náhradník)

 

Takhle freddieb ztrestal ACEm Hellraisers v DreamHack Open kvalifikaci

 

 

 

 

odstavec1

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.