Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Friberg je volný hráč

Adam ‘friberg’ Friberg se stal volným hráčem poté, co byl propuštěn z týmu OpTic Gaming.

Švédský hráč je nejlépe známý pro své pětileté působení v týmu Ninjas in Pyajamas, kde vyhrál Major a další mezinárodní turnaje. Nicméně po odchodu z NiP se Friberg v srpnu 2017 přesunul do týmu OpTic Gaming. Nedávno však OpTic odhalil novou sestavu, která je tvořena z tří dánských hvězd, dále Peterem 'stanislaw' Jarguzem a Shahzeebem 'ShahZaM' Khanem.

d7b29758d45e60ff18daf3784bd5822a88a100cf-4

Z tohoto důvodu byl friberg přesunut na lavičku. Na TwitLongeru friberg vydal prohlášení o této záležitosti a prozradil, že se z něj stal volný hráč. Hraní pro OpTic pro něj bylo potěšením a dále prozradil, že by neměl problém pokračovat v jiných týmech v roli in-game leadera.

Se spoustou bohatých zkušeností bude friberg atraktivním zbožím pro mnoho týmů.

Zdroj: Dexerto

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.