HEN1: "Můj tým už je stanoven"

BR Henrique "HEN1" Teles prozradil, že jeho nový tým už je připraven a bude odhalen jakmile se domluví vyjednávání s organizací. Na sociálních sítích se proslýchá, že o trojici hráčů z 7010 Immortáls má zájem bývalá NBA hvězda, herec a majitel týmu US Echo FoxRick Fox. Pokud by se mu povedlo ulovit tuto trojici, tak by to byl pro jeho organizaci velký krok a měla by možnost přímého postupu na lednový CS:GO Major v Americkém Bostonu.

Během letních prázdnin jsme mohli vidět hráče BR HEN1, BR LUCAS1 a BR kNgV- požádat o propuštění z týmu 7010 Immortals. Toto trio tím naráželo na přání opět hrát se svým bývalým spoluhráčem BR Lincoln "fnx" Lau, který je velkým kandidátem na to se stát čtvrtým hráčem tohoto celku.

BR kNgV- je jediným ze zmíněné čtveřice hráčů, který už není vázaný žádným kontraktem. Kdokoliv má tedy zájem o hráče týmu 7010 Immortals a brousí si zuby na jejich legendární Major status, tak bude muset zaplatit nemalou částku, aby hráče vykoupil ze smluv.

Poslední Brazilec o kterém se hovoří, že by se mohl připojit k této čtveřici je oldschooler a legenda Bruno "bit" Lima. Tento 27-letý hráč je nejvíce znám z 1.6, kdy hrával za BR mibr a nebo například US compLexity, kde hrál po boku samotného BR FalleNa.

Co myslíte, shledají se bratři HEN1 a LUCAS1 v týmu s kNgV? A nebo nás čeká mnohem větší přestupová bouře? Zvlášť, když se teď Brazilským 6137 SK nedaří.

 

Předpokládaná sestava:

Brazil Henrique "HEN1" Teles
Brazil Bruno "bit" Lima
Brazil Lucas "LUCAS1" Teles
Brazil Lincoln "fnx" Lau
Brazil Vito "kNgV-" Giuseppe

 

 

 

 

odstavec2

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.