Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Katowice letos přivítají hráče PUBG

A je to tady, máme tu další velký turnaj v Playerunknown's Battlegrounds. Po premiéře v severoamerickém Oaklandu se bude 24-25 února v Katowicích konat World Championship. V rámci IEM Expo bude soutěžit 16 týmů z celého světa, prize-pool pro začátek určitě není malý, a činí $50 000. Vedle devíti pozvaných týmů z Evropy, Severní Ameriky a Asie se turnaje zúčastní i 7 týmů, které projdou kvalifikací. Odehraje se tedy velkolepý e-sport festival s desítkami tisíc fanoušků, kteří festival během víkendu navštíví.

iempubg

Turnaj bude hrát 16 týmů po 4 hráčích v první osobě.

 

Plán turnaje
  • 24-25 února IEM Katowice
  • Bude se hrát celkem 10 kol.
  • Prvních 5 kol se bude hrát v sobotu 24. února.
  • Posledních 5 kol v neděli 25. února.
Otevřená kvalifikace

V Evropě i Severní Americe se otevřené kvalifikace zúčastní maximálně 512 teamových spotů. Cílem je najít 8 týmů, které budou soutěžit v uzavřené kvalifikaci.

 

Uzavřená kvalifikace

V této kvalifikaci bude soutěžit 8 pozvaných týmů proti 8 týmům, kteří prošli otevřenou kvalifikací. Z této kvalifikace vzejdou tři nejlepší týmy z Evropy a tři ze Severní Ameriky, které se kvalifikují na turnaj.

 

Zdroj: ESL IEM

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.