Katowice letos přivítají hráče PUBG

A je to tady, máme tu další velký turnaj v Playerunknown's Battlegrounds. Po premiéře v severoamerickém Oaklandu se bude 24-25 února v Katowicích konat World Championship. V rámci IEM Expo bude soutěžit 16 týmů z celého světa, prize-pool pro začátek určitě není malý, a činí $50 000. Vedle devíti pozvaných týmů z Evropy, Severní Ameriky a Asie se turnaje zúčastní i 7 týmů, které projdou kvalifikací. Odehraje se tedy velkolepý e-sport festival s desítkami tisíc fanoušků, kteří festival během víkendu navštíví.

iempubg

Turnaj bude hrát 16 týmů po 4 hráčích v první osobě.

 

Plán turnaje
  • 24-25 února IEM Katowice
  • Bude se hrát celkem 10 kol.
  • Prvních 5 kol se bude hrát v sobotu 24. února.
  • Posledních 5 kol v neděli 25. února.
Otevřená kvalifikace

V Evropě i Severní Americe se otevřené kvalifikace zúčastní maximálně 512 teamových spotů. Cílem je najít 8 týmů, které budou soutěžit v uzavřené kvalifikaci.

 

Uzavřená kvalifikace

V této kvalifikaci bude soutěžit 8 pozvaných týmů proti 8 týmům, kteří prošli otevřenou kvalifikací. Z této kvalifikace vzejdou tři nejlepší týmy z Evropy a tři ze Severní Ameriky, které se kvalifikují na turnaj.

 

Zdroj: ESL IEM

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.