Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

ESL oznámilo IEM v Sydney

Po úspěšné loňské IEM v Sydney, kdy Qudos Bank Arenu navštěvovalo až 7 tisíc diváků denně, ESL oznámilo druhou událost pro rok 2018, turnaj se odehraje v Sydney ve dnech od 1. do 6. května. Nemalý prize-pool bude až $250 000.iem-katowice’s-lol-event-is-done-for-another-year

IEM Sydney 2017; Zdroj redbull.com

 

Zatím nebylo potvrzeno, zda bude použit nový formát, který bude debutovat na nadcházejícím turnaji v Katowicích. V minulém roce byl prize-pool $200 000 a celkem se zúčastnilo 16 týmů.  Grand finále ovládli hráči SK, kteří porazili FaZe 3-1. Nárůst o $50 000 dolarů bude pro všechny týmy jistě lákavý.

Skupinová fáze se bude konat od 1. do 3. května, play off bude hráno před publikem opět v Quados Bank Areně od 4. do 6. května.

Událost v Sydney se započítá do Intel Grand Slamu, což je bonusová cena ve výši 1 milionu dolarů odměněná prvnímu teamu, který vyhraje čtyři z posledních deseti CS:GO turnajů v rámci ESL nebo Dreamhack Masters. Alespoň jedno vítězství z těchto turnajů si odnesli G2, FaZe, NiP. SK Gaming se v rámci Intel Grand Slamu pyšní dvěma.

 

Zdroj: hltv.org

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.