ESL oznámilo IEM v Sydney

Po úspěšné loňské IEM v Sydney, kdy Qudos Bank Arenu navštěvovalo až 7 tisíc diváků denně, ESL oznámilo druhou událost pro rok 2018, turnaj se odehraje v Sydney ve dnech od 1. do 6. května. Nemalý prize-pool bude až $250 000.iem-katowice’s-lol-event-is-done-for-another-year

IEM Sydney 2017; Zdroj redbull.com

 

Zatím nebylo potvrzeno, zda bude použit nový formát, který bude debutovat na nadcházejícím turnaji v Katowicích. V minulém roce byl prize-pool $200 000 a celkem se zúčastnilo 16 týmů.  Grand finále ovládli hráči SK, kteří porazili FaZe 3-1. Nárůst o $50 000 dolarů bude pro všechny týmy jistě lákavý.

Skupinová fáze se bude konat od 1. do 3. května, play off bude hráno před publikem opět v Quados Bank Areně od 4. do 6. května.

Událost v Sydney se započítá do Intel Grand Slamu, což je bonusová cena ve výši 1 milionu dolarů odměněná prvnímu teamu, který vyhraje čtyři z posledních deseti CS:GO turnajů v rámci ESL nebo Dreamhack Masters. Alespoň jedno vítězství z těchto turnajů si odnesli G2, FaZe, NiP. SK Gaming se v rámci Intel Grand Slamu pyšní dvěma.

 

Zdroj: hltv.org

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.