Immortals na pokraji rozpadu, tým chtějí opustit tři hráči

Podle zdroje blízkého týmu je tým 7010Immortals na pokraji rozpadu. Jak dnes prozradil server HLTV.org, z týmu chtějí údajně odejít hráči BR Lucas "LUCAS1" Teles, BR Henrique "HEN1" Teles a BR Vito "kNgV-" Giuseppe. Za vše prý můžou neshody v týmu mezi zmíněnou trojicí a zbytkem hráčů. 

Novinka je po finálovém úspěchu 7010Immortals na PGL Kraków Major velkým překvapením. Na turnaji 7010Immortals předvedli senzaci, když do turnaje vstupovali jako outsideři, navíc s novým hráčem. I přes to všechno se tým dostal až do finále, kde nakonec podlehli týmu 6651Gambit, který nedávno prošel také změnou v sestavě, když z týmu odešel kapitán a strůjce úspěchu tohoto týmu, UA Zeus.

Podle všeho chtěla trojice hráčů z 7010Immortals opustit tým, aby mohla pokračovat ve hraní se svým bývalým spoluhráčem Lincolnem "fnx" Lauem, který je stále pod kontraktem s 7010Immortals, už od května je ale neaktivní a čeká na nové angažmá. Brazilskou čtveřici měl podle všeho překvapivě doplnit Američan US Jonathan "ELiGE" Jablonowski, který umí mluvit portugalsky. Do cesty hráčům ale vstoupil CEO týmu 7010Immortals, který jim sice oznámil, že v odchodu nikomu bránit nebude, zároveň si ale budou muset počkat, než jim vyprší smlouvy. 

Jak se nakonec situace kolem týmu 7010Immortals vyvine není vůbec jasné, konečnou sestavu se ale dozvíme už brzy, přesněji do pátku 9:00 ráno, kdy týmy musí oznámit své finální sestavy pro další sezonu ESL Pro League.

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.