Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

KETUBOR se vrací do eXtatus

Před týdnem náš oblíbený flejmr konstatoval v článku, že očekává odchod hráče Michal 'KETUBOR' Csontoš z týmu Universe. TrashTalker se sice vyjádřil na svém facebooku, že KETUBOR u Universe zůstane a žádné informace o jeho odchodu nemá, avšak skutečnost je nejspíš někde jinde, a jak se ukázalo náš flejmr měl, nejspíš, zase pravdu.

Výsledek obrázku pro extatus ketubor

Dneska vyšla na eXtatus facebooku novinka, že KETUBOR se připojuje ke svému bývalému týmu a bude se snažit pozdvihnout jejich výsledky do dalších výšin. Dneska večer to bude poprvé po dlouhé době, co uvidíme Robůtka u eXtatus a rozhodně se těšíme až naše borce úspěšně provede kvalifikací na Major.

To, jak celá situace dopadne a jestli budou mít eXtatus dva kouče či jenom jednoho, si budeme muset ještě počkat. Každopádně už teď nám náš oblíbený flejmr říká, že KETUBOR v eXtatus je tutovka a jeho nové tetování to jenom potvrzuje.

 

tobutek

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.