KETUBOR se vrací do eXtatus

Před týdnem náš oblíbený flejmr konstatoval v článku, že očekává odchod hráče Michal 'KETUBOR' Csontoš z týmu Universe. TrashTalker se sice vyjádřil na svém facebooku, že KETUBOR u Universe zůstane a žádné informace o jeho odchodu nemá, avšak skutečnost je nejspíš někde jinde, a jak se ukázalo náš flejmr měl, nejspíš, zase pravdu.

Výsledek obrázku pro extatus ketubor

Dneska vyšla na eXtatus facebooku novinka, že KETUBOR se připojuje ke svému bývalému týmu a bude se snažit pozdvihnout jejich výsledky do dalších výšin. Dneska večer to bude poprvé po dlouhé době, co uvidíme Robůtka u eXtatus a rozhodně se těšíme až naše borce úspěšně provede kvalifikací na Major.

To, jak celá situace dopadne a jestli budou mít eXtatus dva kouče či jenom jednoho, si budeme muset ještě počkat. Každopádně už teď nám náš oblíbený flejmr říká, že KETUBOR v eXtatus je tutovka a jeho nové tetování to jenom potvrzuje.

 

tobutek

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.