kNgV- opouští IMMORTALS

Ještě před týdnem nás tým 7010 IMMORTALS ujišťoval, že legendární hráč cogu u nich pouze hostuje, a že kNgV- je nadále součástí týmu. No ejhle, všechno je, jako vždycky, zase jinak. Prohlášení přišlo včera večer na twitter od samotného ředitele týmu a ten napsal: kNgv- je interně suspendován a nemá povolení za tým hrát.

Ředitel Noah Whinston ještě přidal, že jestli hráči nebudou dodržovat normy, tak ztratí právo reprezentovat tým 7010 IMMORTALS.

Sám Vito "kNgV-" Giuseppe se vyjádřil na twitteru takto:

"Děkuji za všechnu podporu během tohoto období. Chtěl jsem hrát za tým, který mě potřeboval a který mě požádal o to, abych hrál. My všichni děláme chyby a já nejsem jiný. Od počátku, co jsem se připojil k Immortals jsem dělal spoustu chyb, ale život jde dál. Ti, co mě znají, ví, že se snažím být šťastný. I když tomu nevěříte, tak jsem spokojený a vím, že budu zpět."

Všechno tohle je vyústění nedávného incidentu na akci DreamHack Montreal, kde se Brazilcům podařilo zaspat finále a první mapu prohráli kontumačně. To by ještě nebylo tak hrozné, jenže kNgV- vyhrožoval veřejně na twitteru hráči Pujan "FNS" Mehta z CLG, který zase na svém twitteru napsal, že hráči z Immortals měli kocovinu, když proti nim hráli semifinále.

kngvvvvv

 

Na prohlášení ohledně nové sestavy 7010 Immortals si budeme muset ještě počkat. K dispozici mají dva hráče. Ten jeden je všem známý oldschooler Lincoln "fnx" Lau, který se nachází na přestupové listině. No a ten druhý je vycházející, devatenácti-letý, talent, João "horvy" Matheus Rodaczynski Horvath, který přestoupil z týmu K1CK a zatím čeká na vyřízení víz.

Aktuální sestava 7010 Immortals:

Brazil Lucas "LUCAS1" Teles
Brazil Henrique "HEN1" Teles
Brazil Lucas "steel" Lopes
Brazil Ricardo "boltz" Prass

Brazil Rafael "zakk" Fernandes (coach)

Brazil João "horvy" Matheus Rodaczynski Horvath (čeká na víza)
Brazil Lincoln "fnx" Lau (náhradník)

Související obrázek

Uvidíme Immortals zpátky s fnxem? Nebo se osvědčí nováček horvy?

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.