Legendární Brazilec vypomůže Immortals v Eleague Premier

Legendarní hráč BR Raphael 'cogu' Camargo byl povolán do služeb týmu 7010 Immortals. Ne, není to kvůli faux pasu z DreamHacku v Montrealu kde hráči brazilského týmu dokázali přijít pozdě na finále a ještě se na sociálních sítích probíralo co všechno za tím mohlo stát. Nejmladší hrající posila tohoto celku má bohužel problémy s vízy a byl nucen si o ně znovu zažádat. BR Vito 'kNgV-' Giuseppe bude tedy nucen své spoluhráče sledovat z rodné Brazílie, zatímco tým Gorilla Core Gorilla Core zapůjčí legendu kterou si mnoho z nás pamatuje z týmu Výsledek obrázku pro mibr logo Made in Brazil. V rodné Brazílii je podobně jako FalleN brán za absolutního boha v Counter-Strikové historii tohoto národa.

Sám 32 letý cogu se nechal na twitteru slyšet, že je to pro něho velká čest nahradit hráče jakým je kNgV-, a ten jim zas na oplátku popřál hodně štěstí. 

V týmu 7010 Immortals se cogu setká s bývalými kolegy v podobě Lucas 'steel' Lopes a Rafael 'zakk' Fernandes, se kterými se před pěti lety snažil prorazit v týmu File:ProGaming.TD.png Progaming.TD.

7010 Immortals a jejich "novou" sestavu uvidíme již tento víkend v americké ELEAGUE, kde je ve skupině čekají šampióni z Řeckého Mykonosu v podobě 4494 mousesports, dále tu jsou výherci zmíněného DreamHack Montreal  7533 North a všehoschopní a obávaní 4991 fnatic uzavírají celou skupinu.

 

Brazil Lucas "LUCAS1" Teles
Brazil Henrique "HEN1" Teles
Brazil Lucas "steel" Lopes
Brazil Ricardo "boltz" Prass
Brazil Raphael "cogu" Camargo (host)

 

Výsledek obrázku pro raphael cogu camargo

 

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.