loWel končí v mousesports, nahradí jej STYKO?

Po velkých změnách v týmu 4494mousesports začátkem letošního roku přichází v týmu další změna, s týmem se loučí talentovaný ESloWel.

Španěl přišel do 4494mousesports téměř před rokem, kam přestoupil přestoupil z 5395PENTA Sports těsně před začátkem druhé sezony ELEAGUE, aby mohl nahradit DEnexe. Od té doby si ESloWel vydobyl pověst dobrého hráče a po semifinále na ESL Pro League S4 to vypadalo, že mouz konečně zakotví mezi špičkou.

loWel se loučí s týmem mousesports a bude si muset najít nové angažmá

Plány jim ale zhatil odchod největší hvězdy týmu, NiKa, do 6667FaZe Clanu. Po jeho odchodu byli mouz nuceni improvizovat a narychlo postavit novou sestavu. Naštěstí pro ně se do aktivní sestavy vrátil hvězdný CZoskar, kromě něj sestavu vyztužila vycházející hvězda EEropz. Tým se dokázal z odchodu NiKa rychle oklepat a dokázal zopakovat svůj úspěch ve 4. sezoně ESL Pro League, když v 5. sezoně získal 5.-6. místo.

Na ESL One Cologne a PGL Krakow ale výkony týmu už nebyly tak přesvědčivé a Mouz ani na jednom turnaji neprošli přes skupinovou část. To si vyžádalo poslední změnu v sestavě a z týmu se nakonec odporoučel ESloWel. Zatím nevíme, kdo jej nahradí, nebo jestli to bude jediný odchod. Nejvíce se ale mluví o příchodu SKSTYKA, který by se opět spojil s CZoskarem. Kromě STYKA by se podle spekulací k týmu mohla připojit také hvězda týmu 5395PENTA, talentovaný FIsunNy.

Na to, jak nakonec bude sestava týmu 4494mousesports vypadat, si budeme ještě chvíli muset počkat. Doufejme ale, že tým se vrátí ve větší síle než kdy předtím a CZoskar a spol si připíšou další velké úspěchy.

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.