Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Magisk mimo základní pětku The North

DKThe North, postrach severu, sebevědomá pětka s podporou světoznámého fotbalového klubu F.C. Copenhagen. Cíle byly vysoké a tým se neumisťoval tak, jak by chtěl. A když nic nefunguje, je nutná změna.

Tu, v druhém nejlepším dánském týmu, pocítil nejvíce DKMagisk. 19-ti letá hvězda podlé portálu Flickshot.fr končí v základní pětce a posouvá se na lavičku. Zprávu zveřejnil již i portál hltv.org, ale tým North, ani sám Magisk, tuto zprávu zatím nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Ještě včera však Magisk tweetnul, že se chystá užít si dovolenou s rodinou, a poté, že udělá vše pro to, aby na příštím LAN turnaji byl ve formě. To naznačuje, že případný přesun na lavičku nečekal.

Tomu bychom se nemohli divit, protože s k0nfigem patřil v minulosti mezi největší tahouny týmu a přes slabší výkony v poslední době to nebyla ještě úplná tragédie. Zdroj ale neuvádí důvod jeho vyřazení ze základní pětky.

 

magiskFoto: Hltv.org

O tom, kdo by ho měl nahradit už se spekuluje. Nejčastěji jsou zmiňované dvě jména - DKvalde, který je v současné době volným hráčem nebo DKmertz z North Academy. 18-ti letý talent má slušně našlápnuto a je jen otázkou času, než začne být na Academy tým až moc dobrý. Nechme se překvapit.

Současná sestava  Team North: 

DKMathias "MSL" Lauridsen
DKRené "cajunb" Borg
DKKristian "k0nfig" Wienecke
DKPhilip "aizy" Aistrup

DKCasper "ruggah" Due - trenér

DKEmil "Magisk" Reif - náhradník

 Magisk a jeho Tec-9 Ace Clutch

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.