Magisk mimo základní pětku The North

DKThe North, postrach severu, sebevědomá pětka s podporou světoznámého fotbalového klubu F.C. Copenhagen. Cíle byly vysoké a tým se neumisťoval tak, jak by chtěl. A když nic nefunguje, je nutná změna.

Tu, v druhém nejlepším dánském týmu, pocítil nejvíce DKMagisk. 19-ti letá hvězda podlé portálu Flickshot.fr končí v základní pětce a posouvá se na lavičku. Zprávu zveřejnil již i portál hltv.org, ale tým North, ani sám Magisk, tuto zprávu zatím nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Ještě včera však Magisk tweetnul, že se chystá užít si dovolenou s rodinou, a poté, že udělá vše pro to, aby na příštím LAN turnaji byl ve formě. To naznačuje, že případný přesun na lavičku nečekal.

Tomu bychom se nemohli divit, protože s k0nfigem patřil v minulosti mezi největší tahouny týmu a přes slabší výkony v poslední době to nebyla ještě úplná tragédie. Zdroj ale neuvádí důvod jeho vyřazení ze základní pětky.

 

magiskFoto: Hltv.org

O tom, kdo by ho měl nahradit už se spekuluje. Nejčastěji jsou zmiňované dvě jména - DKvalde, který je v současné době volným hráčem nebo DKmertz z North Academy. 18-ti letý talent má slušně našlápnuto a je jen otázkou času, než začne být na Academy tým až moc dobrý. Nechme se překvapit.

Současná sestava  Team North: 

DKMathias "MSL" Lauridsen
DKRené "cajunb" Borg
DKKristian "k0nfig" Wienecke
DKPhilip "aizy" Aistrup

DKCasper "ruggah" Due - trenér

DKEmil "Magisk" Reif - náhradník

 Magisk a jeho Tec-9 Ace Clutch

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.