Na'Vi oficiálně v pěti již dnes večer! Vrací se Zeus?

4608Na'Vi v sestavě Zeus, Edward, flamie, s1mple a seized? Že to zní jako úplný nesmysl? No to jsem si taky myslel......Ale! Zvěsti o Zeusovi už nějakou dobu kolujou. A hodně tomu naznačuje. Je to ukrajinský smysl pro humor? Fotky Edwarda a flamieho se Zeusem, s1mplovy provokující tweety a hromada dalších matoucích informací se pomalu zarývají všem fandům pod kůži.

navizeusGuardiaN: "Éďa tu básničku fakt vychytal, že jo Dany?"

Podle mě jednička na ukrajině, Na'Vi, vykopnutí Zeuse časem litovala. A jako omluva nabídka smlouvy, objetí dlouholetého přítele Edwarda a slušná výplatní páska? To by mohlo fungovat.

Večer se vše dozvíme. 4608Natus Vincere chystají oficiální oznámení pětice žluťásků.

Celkově složit starou sestavu (skoro), by mělo být pro Na'Vi jednodušší, než vykoupit ANGE1a s electronicem. Příchodu Zeuse napovídají i údajné nespory v Gambit před majorem. Proč by odcházel z týmu se kterým vyhrál major? No protože ruku na srdce, Na'Vi mají daleko větší potenciál.

1463674132.9062Zeus: "Wow, little_caprice, daamn holka. To už se nedivím, že mou furt lítá do ČR za holkama"

Kazašská špička kz_1AdreN a kz_1mou mají pravděpodobně to nejlepší za sebou. Za to Na'Vi, pokud Zeus bude mít 100% velení pod svýma rukama, půjdou raketově nahoru. V případě příchodu Zeuse bych si jako posledního hráče rád představil electronica, ale seized je jednodušší volba a pro něj je to šance se dostat zpět na vrchol. Role IGL ho posadila na zadek. In-Game callování pro něj byl obojek. Věřím, že s pomocí Zeuse by tento obojek mohl úplně zahodit. Seized už je po dovolené doma a trénuje. Je jeho motivace právě nová lineup v ukrajinském powerhouse Na'Vi?

V 11:13 CEST je v Praze právě 20 stupňů, polojasno a v tuto chvíli nejvíce pravděpodobná sestava 4608Natus VIncere je:

UA Danylo 'Zeus' Teslenko
UA Aleksandr 's1mple' Kostyliev
RU Egor 'flamie' Vasilyev
RU Denis 'seized' Kostin
UA Ioann 'Edward' Sukhariev

 

 

 

 

 

odstavec3

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.