Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Natus Vincere čekají změny

Natus Vincere měli před rokem brilantní nápad zbavit se svého leadra Zeuse a nahradit ho mladičkým talentem s1mplem. V tu dobu se to zdálo jako dobrý krok, 4 mladí hlavátoři + GuardiaN a starix, který z pozice kouče diktoval taktickou stránku hry. Jen pár dní po této změně však Valve rozhodlo zatrhnout koučům jejich příliš velké zapojení do hry a omezil jejich interakci s týmem jen na pauzy po čas zápasů. Netřeba dodávat, že tým NaVi byl jeden z těch, které tato změna zasáhla nejvíce. Když se podíváme na jejich výsledky v tomto roce, tak se jim povedlo na větších turnajích dostat maximálně párkrát do playoff a významnější úspěch si letos ještě nepřipsali. Jak seized, tak s1mple už dnes o změně mluví vcelku otevřeně, takže se nejspíš nebude dlouho čekat. Kdo myslíte že půjde z kola ven? Nahradí mladíci svého posledního dědka Edwarda a nebo ho zkusí na postu IGL? Co třeba legenda typu hooch ?

simpltwtit

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.