Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Nejoblíbenější mapa již brzy zpět!

Dobrá zpráva pro všechny milovníky de_dust2!  Vývojáři z Valve na svém twitteru oznámili, že legenda bude brzy k vyzkoušení v dalším updatu beta depot. Úpravu populární mapy prezentují slovy "aktualizovaná a vylepšená". No my už se těšíme až si jí proběhneme!

sfsfsfsfZatím nám Valve nabídlo tento pohled

Zatím jen těžko odhadovat, kdy jí uvidíme v aktivním maplistu pro ligy a turnaje. Infernu to trvalo pořádnou dávku dalších updatů, které nás provázely dlouhých 5 měsíců. Teprve pak byla mapa vypilovaná tak, aby si to na ní mohly rozdat Counter-Strikové týmy.

A kterou mapu nahradí? Jaká půjde zase na nějakou dobu k ledu? TOP hráči by nejradši vyšoupli de_nuke. Níže první reakce z twitter účtů známých hráčů.

 adafwacaad

 

A místo jaké mapy byste nejraději zařadili dust2 vy? Napište do komentářů ať víme názor komunity ;)

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.