Nový update, nové zvuky. Bohužel.

*UPDATE* 9.11.207

Přesně týden vydržely nové zvuky. Noční update ukončuje trápení a vrací možnost "starých zvuků". Pokud jste si ale na ty nové už zvykli, můžete si je zapnout zaškrtnutím 3D zvukových efektů v sound settings.

Další změny proběhly v dust2. Pokud vás zajímají podrobnosti, vše je vyjmenováno na blogu vývojářů z valve zde: CS:GO Blog

 

Včera v noci nahodilo Valve další update. Popis nejdůležitější části je pouze v jedné větě. Bohužel je to větší katastrofa než by kohokoliv mohlo napadnout. Zmíněná věta je následující: "Enabled new audio occlusion system for all players".  V překladu to tedy znamená, že nyní mají všichni hráči nastavenou zvukovou okluzi (Ta už byla přidaná v updatu před týdnem, ale defaultně vypnutá). Pokud vás hodně zajímá, co "audio occlusion" znamená, můžete zkusit pogooglit, ale počítejte se zapojením mozku. Lepší to prostě rovnou zkusit na vlastní uši.

Ať už je tento "audio system" cokoliv, v praxi je to otřesný zážitek. Nějaké updaty jsou k ničemu. Nějaké nejsou nutné, na další si těžko zvykáme a časem třeba i uznáme, že měly smysl. Ale tohle, panečku, to už je opravdu síla.

Negativní ohlasy PRO CS:GO hráčů zaplnily twitter a zatím se nenašel jediný, který by v jakémkoliv smyslu tento update podpořil. No posuďte sami.

z_adrenz_fallen

z_guardianz_guardian2

z_hoochz_chrisj

z_semphisz_simple

z_stewiez_valde

 

No uvidíme jestli Valve stáhne ocas, a pak i poslední update nebo si svojí poslední změnu zvuku prosadí.  Zatím bych spíše sázel na první možnost.

Jaký je váš názor na poslední update?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.