OFICIÁLNĚ: STYKO se připojuje k mousesports, Denis končí!

Vlna změn v týmu 4494mousesports nekončí! Tým rozšíří talentovaný SKMartin "STYKO" Styk, který tak končí v HellRaisers. Z 4494Mouz naopak odchází DEDenis "denis" Howel, poslední německý hráč v týmu.

Slovenský talent SKSTYKO hraje na světové scéně témeř dva roky, kdy ho jeho tehdejší spoluhráč z týmu nEophyte CZoskar dovedl do týmu HellRaisers. V něm se úspěšně držel do teď a dostal se postupně do pozice hvězdy týmu. I proto si jej už začátkem tohoto roku vyhlédl tým 4494mousesports, který o něj projevil  zájem. Martin ale věřil v potenciál svého týmu a rozhodl se prodloužit kontrakt s HellRaisers.

styko twitter

Hráči HellRaisers ale svůj potenciál neukázali a tým se musel vypořádat s řadou špatných výsledků a nedokázal se ani kvalifikovat na PGL Major. Právě po PGL Majoru se opět začaly na scéně odehrávat změny v sestavách u řady týmů, mezi které patří i 4494Mouz. Ti se nejprve zbavili ESloWela, kterého nahradil FIsunNy. Když ale hráči týmu začali naznačovat další změny, začalo být jisté, že se z týmu odporoučí i DEdenis. A i když se poslední dobou spekulovalo o příchodu ESMixwella, nakonec se potvrdily starší spekulace a do týmu přišel SKSTYKO.

Prodej SKSTYKA do 4494Mouz je velkou událostí i z dalších hledisek. SKSTYKO se opět spojí s CZoskarem a UAlmbtem, se kterými působil dlouhou dobu v HellRaisers, což rozhodně potěší CZ/SK fanoušky. Co je ale důležitější, jeho odchod z HellRaisers naznačil také budoucnost týmu. Když HellRaisers pustili hvězdičku svého týmu jinam, dá se čekat, že pustí také svého IGL, UAAngela, který by měl podle spekulací posílit 4608Na'Vi

 

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.