Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

OFICIÁLNĚ: STYKO se připojuje k mousesports, Denis končí!

Vlna změn v týmu 4494mousesports nekončí! Tým rozšíří talentovaný SKMartin "STYKO" Styk, který tak končí v HellRaisers. Z 4494Mouz naopak odchází DEDenis "denis" Howel, poslední německý hráč v týmu.

Slovenský talent SKSTYKO hraje na světové scéně témeř dva roky, kdy ho jeho tehdejší spoluhráč z týmu nEophyte CZoskar dovedl do týmu HellRaisers. V něm se úspěšně držel do teď a dostal se postupně do pozice hvězdy týmu. I proto si jej už začátkem tohoto roku vyhlédl tým 4494mousesports, který o něj projevil  zájem. Martin ale věřil v potenciál svého týmu a rozhodl se prodloužit kontrakt s HellRaisers.

styko twitter

Hráči HellRaisers ale svůj potenciál neukázali a tým se musel vypořádat s řadou špatných výsledků a nedokázal se ani kvalifikovat na PGL Major. Právě po PGL Majoru se opět začaly na scéně odehrávat změny v sestavách u řady týmů, mezi které patří i 4494Mouz. Ti se nejprve zbavili ESloWela, kterého nahradil FIsunNy. Když ale hráči týmu začali naznačovat další změny, začalo být jisté, že se z týmu odporoučí i DEdenis. A i když se poslední dobou spekulovalo o příchodu ESMixwella, nakonec se potvrdily starší spekulace a do týmu přišel SKSTYKO.

Prodej SKSTYKA do 4494Mouz je velkou událostí i z dalších hledisek. SKSTYKO se opět spojí s CZoskarem a UAlmbtem, se kterými působil dlouhou dobu v HellRaisers, což rozhodně potěší CZ/SK fanoušky. Co je ale důležitější, jeho odchod z HellRaisers naznačil také budoucnost týmu. Když HellRaisers pustili hvězdičku svého týmu jinam, dá se čekat, že pustí také svého IGL, UAAngela, který by měl podle spekulací posílit 4608Na'Vi

 

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.