OFICIÁLNĚ: Zeus a Seized se vrací do Na'Vi!

Okolo 4608Natus Vincere bylo poslední dny rušno jako okolo žádného jiného týmu. Po příšerných výsledcích týmu v uplynulém roce Na'Vi potřebovali nový impulz a změna v sestavě byla na spadnutí.

Že změny skutečně proběhnou, jsme se dozvěděli ještě v průběhu PGL Majoru, kdy s1mple oznámil, že nastane změna. A netrvalo dlouho, a změna skutečně přišla - z 4608Na'Vi se museli odporoučet IGL týmu RUDenis seized Kostin a slovenská hvězda SKLadislav GuardiaN Kovács. Zatímco GuardiaN si našel nové angažmá ve 6667FaZe velice rychle, sehnat náhradu za něj byl problém. Původní spekulace hovořily o příchodu UAAnge1a z HellRaisers spolu s RUelectronicem 5988FlipSid3. Situace se nakonec zamotala a HellRaisers nechtěli svého kapitána prodat.


Dlouhou dobu se spekulovalo o návratu UADaniila Zeus Teslenka, který byl z 4608Na'Vi vloni vykopnut. Jeho návrat se ale zdál vyloučen, když vyhrál se svým novým týmem 6651Gambit major turnaj v Krakově a zdálo se tak, že 6651Gambit nemůže nic rozdělit. Opak se nakonec ukázal pravdou a v Gambit to začalo kvůli rozhodnutí týmu vyhodit coache, UAMighaila Kane Blagina, pořádně vřít. A právě to zapříčinilo odchod kapitána týmu Zeuse, který jako jediný nechtěl Kanea vykopnout a rozhodl se, že pokud půjde Kane, půjde i on. 

Po příchodu Zeuse na pozici IGL a Kanea na pozici coache zbýval již jediný díl skládačky. A tím se stal ten, kdo zároveň místo uvolnil. Do týmu se tedy po dvou týdnech vrátil také RUDenis seized Kostin, který se přesune na pozici riflera, kde se nemusí soustředit na nic jiného, než na své vlastní výkony. 

Ke staro-novým posilám se vyjádřil Yevhen Zolotarov, CEO týmu Na'Vi


"Ještě před sedmi dny se Daniilův návrat zpět zdál jako něco nemožného. Nicméně, věci se každou chvíli mění a život občas přinese nečekané příležitosti. Jsem šťastný, že se mi povedlo dostat tuhle legendu zpět k týmu. Jsem také rád, že se k nám připojil i Kane, muž, který dovedl Gambit k vítězství na majoru. Věříme, že jeho spolupráce s Daniilem, jeho bohaté zkušenosti a způsob myšlení, dokáže tým posílit."

Sestava 4608Natus Vincere je tedy tato. Na'Vi se v ní poprvé představí 22. srpna, kdy začne ESL Pro League S6. Na LAN se představí na DreamHack Masters Malmö, poslední prázdninový víkend.

 

UA Daniil 'Zeus' Teslenko
UA Aleksandr 's1mple' Kostyliev
RU Egor 'flamie' Vasilyev
RU Denis 'seized' Kostin
UA Ioann 'Edward' Sukhariev

 

 

 

 

podpis_Kenny

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.