Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Oficiální představení ROG Squadu

ROG Squad

*Update*

Podpořte ROG Squad hráče také LIKEm na jejích fan page.  Odkazy níže u sestavy týmu :)

 

Tak se jmenuje pět "vyvolených" z projektu ROG Academy. Pojďme si v rychlosti připomenout jejich cestu od registrace až k podpisu smlouvy. Všech pět, vlastně šest (ale k tomu se ještě dostaneme), se prokousalo pavoukem pro úctyhodných 1024 hráčů. Poté se kvalifikováním z prvního místa, respektive vybráním porotou, ocitli na seznamu TOP10, finalistů, August Ten, prostě deseti nejlepších. Ti se následně během dvou dnů pořádně vyblbli na vile a v ASUS kancelářích a měli to štěstí nebo spíše skill, že si je porota vybrala do ROG týmů.

A protože se kluci už ukázali společně na You FESTu a tedy hlavně v ateliérech fotografa, tak vám konečně můžeme představit pět hráčů v plné parádě (a hlavně nových dresech), kteří budou reprezentovat barvy Republic of Gamers.

foto spolecnazleva: ANSONE,BRUCLON, tMs1k, Shad, VojTTaS

 

Sestava týmu ROG Squad je následující: 

 

SE Martin "ANSONE" Anselm        http://www.facebook.com/ansonecs

SE Otakar "BRUCLON" Víšek         http://www.facebook.com/bruclon

SE Petr "Shad" Němeček               http://www.facebook.com/OfficialShadCS

SE Tomáš "tMs1k" Zelenka           http://www.facebook.com/tmsik

SE Vojtěch "VojTTaS" Karas          http://www.facebook.com/vojttas

 

SE Milan "Pepik" Musil (Coach)    http://www.facebook.com/PepikCSGO

 

 -nykr/+ANSONE

Kdo ROG Academy aspoň jedním očkem sledoval, si možná všiml, že se pozměnila finální pětka. Je to tak. Původně porotou vybraného nykra v týmu ROG Squad neuvidíme. Po pečlivém zvážení se rozhodl s týmem nepokračovat. Nebyl si jistý, jestli by měl kvůli práci dost času a měl trošku odlišný přístup ke hře. To nic nemění na tom, že z týmu odešel v dobrém a na vlastní žádost.

Zbytek týmu společným hlasem žádal ANSONA, který ve finálový den těsně prohrál souboj s nykrem, nebylo tedy co řešit. ANSONE nastoupil do týmu jak hurikán, s obrovskou chutí trénovat, vyhrávat a co nejlépe reprezentovat. A my ho velmi rádi vítáme na palubě a těšíme se na spolupráci.

 Krátké vyjádření kapitána tMs1ka

 

Blízká budoucnost

Tým maká, celková chemie vypadá lépe než dobře a my se nemůžeme dočkat, až je uvidíme na prvním společném turnaji. A bude to brzo. ROG Squad se zúčastní Y Games (MSR) 13.-15.10. v Bratislavě. Věříme, že celkový tlak zvládne, načerpá spoustu nových zkušeností a hlavně ukáže, jak dobře umí hrát CS:GO!

V brzké době vás také budeme informovat o fan page na facebooku, jak týmové, tak samotných hráčů.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.