Oficiální představení ROG Squadu

ROG Squad

*Update*

Podpořte ROG Squad hráče také LIKEm na jejích fan page.  Odkazy níže u sestavy týmu :)

 

Tak se jmenuje pět "vyvolených" z projektu ROG Academy. Pojďme si v rychlosti připomenout jejich cestu od registrace až k podpisu smlouvy. Všech pět, vlastně šest (ale k tomu se ještě dostaneme), se prokousalo pavoukem pro úctyhodných 1024 hráčů. Poté se kvalifikováním z prvního místa, respektive vybráním porotou, ocitli na seznamu TOP10, finalistů, August Ten, prostě deseti nejlepších. Ti se následně během dvou dnů pořádně vyblbli na vile a v ASUS kancelářích a měli to štěstí nebo spíše skill, že si je porota vybrala do ROG týmů.

A protože se kluci už ukázali společně na You FESTu a tedy hlavně v ateliérech fotografa, tak vám konečně můžeme představit pět hráčů v plné parádě (a hlavně nových dresech), kteří budou reprezentovat barvy Republic of Gamers.

foto spolecnazleva: ANSONE,BRUCLON, tMs1k, Shad, VojTTaS

 

Sestava týmu ROG Squad je následující: 

 

SE Martin "ANSONE" Anselm        http://www.facebook.com/ansonecs

SE Otakar "BRUCLON" Víšek         http://www.facebook.com/bruclon

SE Petr "Shad" Němeček               http://www.facebook.com/OfficialShadCS

SE Tomáš "tMs1k" Zelenka           http://www.facebook.com/tmsik

SE Vojtěch "VojTTaS" Karas          http://www.facebook.com/vojttas

 

SE Milan "Pepik" Musil (Coach)    http://www.facebook.com/PepikCSGO

 

 -nykr/+ANSONE

Kdo ROG Academy aspoň jedním očkem sledoval, si možná všiml, že se pozměnila finální pětka. Je to tak. Původně porotou vybraného nykra v týmu ROG Squad neuvidíme. Po pečlivém zvážení se rozhodl s týmem nepokračovat. Nebyl si jistý, jestli by měl kvůli práci dost času a měl trošku odlišný přístup ke hře. To nic nemění na tom, že z týmu odešel v dobrém a na vlastní žádost.

Zbytek týmu společným hlasem žádal ANSONA, který ve finálový den těsně prohrál souboj s nykrem, nebylo tedy co řešit. ANSONE nastoupil do týmu jak hurikán, s obrovskou chutí trénovat, vyhrávat a co nejlépe reprezentovat. A my ho velmi rádi vítáme na palubě a těšíme se na spolupráci.

 Krátké vyjádření kapitána tMs1ka

 

Blízká budoucnost

Tým maká, celková chemie vypadá lépe než dobře a my se nemůžeme dočkat, až je uvidíme na prvním společném turnaji. A bude to brzo. ROG Squad se zúčastní Y Games (MSR) 13.-15.10. v Bratislavě. Věříme, že celkový tlak zvládne, načerpá spoustu nových zkušeností a hlavně ukáže, jak dobře umí hrát CS:GO!

V brzké době vás také budeme informovat o fan page na facebooku, jak týmové, tak samotných hráčů.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.