Patrik "Zero" Žúdel odchází od HellRaisers

SK Patrik "Zero" Žúdel vstoupil do týmu HR HellRaisers v lednu, v roce 2016. Mladému slovenskému talentu se do týmu podařilo zapadnout excelentně a stal se tak silnou součástí ukrajinského celku HR HellRaisers. Postupem času bohužel Zerova výkonnost klesala a ani trenér mu nedokázal pomoci. Patrik se rozhodl vzít si od hraní pauzu a obnovit tak svojí chuť zase hrát na té nejvyšší úrovni.

Patrik "Zero" Žúdel leaves HellRaisers and becomes a free agent

Dnes však s lítostí oznamujeme, že SK Patrik "Zero" Žúdel se už do základní sestavy HR HellRaisers nevrátí a naopak se stává volným hráčem. Je tedy pouze na něm k jakému týmu se rozhodne připojit.

Vyjádření kapitána HellRaisers:


 Kirill "ANGE1" Karasiow:
" Rád bych poděkoval Patrikovi za čas strávený v HellRaisers. Je škoda, že teď půjdeme každý jinou cestou, ale jsem si jistý, že tato změna bude pro Zera přínosná. Přeji mu, aby brzy našel svůj nový domov a pokračoval v hraní. Všechno je ještě před tebou! "


Sestava HellRaisers.CS:GO:

  •  Kirill «ANGE1» Karasiow
  •  Bence «DeadFox» Böröcz
  •  Özgür «woxic» Eker
  •  Issa «ISSAA» Murad 
  •  Kristjan «FejtZ» Allsaar 
  •  Vlаdуslаv «bondik» Nеchуроrchuk (neaktivní)

 

My Patrikovi přejeme hodně štěstí a jsme si jistí, že ho čeká ještě velká budoucnost v eSportu. Co myslíte, k jakému týmu se Zero připojí ?

 

 

 

 

odstavec2

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.