Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

Patrik "Zero" Žúdel odchází od HellRaisers

SK Patrik "Zero" Žúdel vstoupil do týmu HR HellRaisers v lednu, v roce 2016. Mladému slovenskému talentu se do týmu podařilo zapadnout excelentně a stal se tak silnou součástí ukrajinského celku HR HellRaisers. Postupem času bohužel Zerova výkonnost klesala a ani trenér mu nedokázal pomoci. Patrik se rozhodl vzít si od hraní pauzu a obnovit tak svojí chuť zase hrát na té nejvyšší úrovni.

Patrik "Zero" Žúdel leaves HellRaisers and becomes a free agent

Dnes však s lítostí oznamujeme, že SK Patrik "Zero" Žúdel se už do základní sestavy HR HellRaisers nevrátí a naopak se stává volným hráčem. Je tedy pouze na něm k jakému týmu se rozhodne připojit.

Vyjádření kapitána HellRaisers:


 Kirill "ANGE1" Karasiow:
" Rád bych poděkoval Patrikovi za čas strávený v HellRaisers. Je škoda, že teď půjdeme každý jinou cestou, ale jsem si jistý, že tato změna bude pro Zera přínosná. Přeji mu, aby brzy našel svůj nový domov a pokračoval v hraní. Všechno je ještě před tebou! "


Sestava HellRaisers.CS:GO:

  •  Kirill «ANGE1» Karasiow
  •  Bence «DeadFox» Böröcz
  •  Özgür «woxic» Eker
  •  Issa «ISSAA» Murad 
  •  Kristjan «FejtZ» Allsaar 
  •  Vlаdуslаv «bondik» Nеchуроrchuk (neaktivní)

 

My Patrikovi přejeme hodně štěstí a jsme si jistí, že ho čeká ještě velká budoucnost v eSportu. Co myslíte, k jakému týmu se Zero připojí ?

 

 

 

 

odstavec2

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.