Peacemaker odchází z Asie

Brazilský kouč - Luis "peacemaker" Tadeu nemění zase jen barvy dresu, ale znova také kontinenty. Necelý půlrok strávený koučováním TyLoo v Číně dal prý jemu i samotnému týmu hodně. Ale problém nastal v jazykové bariéře, protože peacemaker nebyl schopný předat všechno, co chtěl a tak se on i tým domluvili na ukončení jejich spolupráce, potřásli si rukama, vzájemně si poděkovali za svoje služby na sociálních sítích a díky, pa.

1488365043.8618 (1)peacemaker ještě v barvách OpTic     Foto: HLTV.org

Nová příležitost přichází v podobě dánského talentovaného týmu Heroic. Luis si chválí obrovský potenciál celého týmu a doufá, že ho posune výš. Kdysi hodně uznávaný coach bohužel ztrácí na důvěryhodnosti, protože přesně tohle říkal i v týmech jako Liquid, OpTic či NRG. Ani v těch se ale pořádně neohřál. Ve většině případech šlo o rozdílné přístupy k tréninku, ať už mezi ním a hráči nebo vedením.

Přesto je tohle velká šance jak pro Peacemakera, tak Heroic. Obě strany si můžou vzájemně hodně pomoci, tak držme palce. Osvědčit by se měl kouč do konce ledna. Do té doby je v týmu pouze na zkoušku a pokud budou obě strany spokojené, navážou spolu oficiální spolupráci.

Současná sestava týmu Heroic:

Denmark Marco "Snappi" Pfeiffer
Denmark Nikolaj "niko" Kristensen
Denmark Patrick "es3tag" Hansen
Denmark Jakob "JUGi" Hansen
Sweden Andreas "MODDII" Fridh

Brazil Luis "peacemaker" Tadeu (Kouč ve zkušební době)

 

 

 

 

 

 

 

 

odstavec1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.