PGL KRAKOW 2017: den třetí - konec základní části aneb kdo postoupil ?

Skončil nám poslední den základní části a postupující do playoff jsou již známi. Bohužel naši dva Česko-Slovenští zástupci vypadli a v pátek je v playoff bojovat neuvidíme. Tak se aspoň podíváme na rekapitulaci třetího dne a mrkneme na highlighty z každého zápasů.

 

mousesports  mousesports     11    vs.   16   Cloud9  Cloud9                    mapa: de_train

  • Po vyrovnané půlce 8:7 dokázali mouz ukořistit i druhé pistolkové kolo a měli už slušně našlápnuto do playoff, to ale nepočítali s tím, že autimatic a Stewie2k se budou předbíhat v clutchování.

 

PENTA  Penta     13    vs.   16    FlipSid3  FlipSid3                  mapa: de_train

  • První půlce dominoval zehN a od skóre 12:4 se už tak nějak očekávalo, že to kluci doklepnou. Co ale nečekali je, že po prohraných pistolkách vystřílí Waylander s five-seven celou Pentu, která se z toho už nedokázala otřepat. 

 

Natus Vincere  Natus Vincere   12   vs.   16    fnatic  fnatic                     mapa: de_mirage

  • Další podobný příběh, kde nám NaVi začali za CT 7:1, ale flusha pak quadkillem vyhrál force buy a fnatic se podařilo dorovnat skóre. Do určité chvíle se jednalo o vyrovnanou partii, pak ale fnatic individuálně zabrali a NaVi už nedokázali najít odpověď a začali prohrávat moc soubojů.

 

G2  G2      6   vs.   16    Astralis  Astralis                       mapa: de_inferno

  • Francouzi měli ekonomické problémy za CT stranu a po výměně stran to nebylo o nic lepší. Astralis tady jednoznačně přehráli svého soupeře z G2.

 

North  North       16   vs.   14    Virtus.pro  Virtus.pro                       mapa: de_mirage

  • Poláci nezačali vůbec špatně, ale po výměně stran jim Dánové za CT nasázeli 7 kol v řadě a Virtus.pro byli nuceni dotahovat. Zápas se dostal až do posledního třicátého kola, kde byli poláci už připraveni plantovat, ale Magisk je ze shortu překvapil dvěma fragy a v podstatě tak ukončil kolo a naději Virtus na prodloužení. TaZ pak v rozhovoru dodal, že si to celé prohráli sami. Snax prý přesně zahlásil jaký útok North půjdou, ale i přesto jeho tým nezvládl vyhrát střelecké souboje.

 

 

SK  SK        16   vs.      Immortals  Immortals                       mapa: de_overpass 

  •  V brazilském derby bylo už od začátku cítit, že SK mají navrch a Immortals s tím nemůžou nic moc dělat. V zápase padl rekord, když Felpsovi napočítali 37 fragů na konci zápasu, takže polovinu highlightového videa zabírá on.

 

fnatic  fnatic      16   vs.   10    G2 G2                                    mapa: de_overpass

  • Švédská smetánka dominovala první půlce a za T stranu končili na dvou cifrách: 11:4. Po výměně stran sice G2 začali klást větší odpor, ale fnatic si vítězství a postup do playoff nenechali proklouznout. 

 

Virtus.pro Virtus.pro         16   vs.   10    Cloud9  Cloud9                       mapa: de_train

  • Poslední zápas o postup nabídl hodně vyrovnanou první půlku, kdy se VP podařilo za T na trainu nasypat obráncům 8 bodů, což je solidní výsledek. Od Cloud9 se ale očekávalo něco podobného. Polákum však za CT stranu vycházelo všechno, na co sáhli a Američanům zbyly jen oči pro pláč, když vypadli před branami playoff.

 

Postupující do playoff tedy jsou: GAMBIT, BIG, SK, NORTH, ASTRALIS, VIRTUS.PRO, FNATIC, IMMORTALS.

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.