Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

PGL KRAKOW 2017: den třetí - konec základní části aneb kdo postoupil ?

Skončil nám poslední den základní části a postupující do playoff jsou již známi. Bohužel naši dva Česko-Slovenští zástupci vypadli a v pátek je v playoff bojovat neuvidíme. Tak se aspoň podíváme na rekapitulaci třetího dne a mrkneme na highlighty z každého zápasů.

 

mousesports  mousesports     11    vs.   16   Cloud9  Cloud9                    mapa: de_train

  • Po vyrovnané půlce 8:7 dokázali mouz ukořistit i druhé pistolkové kolo a měli už slušně našlápnuto do playoff, to ale nepočítali s tím, že autimatic a Stewie2k se budou předbíhat v clutchování.

 

PENTA  Penta     13    vs.   16    FlipSid3  FlipSid3                  mapa: de_train

  • První půlce dominoval zehN a od skóre 12:4 se už tak nějak očekávalo, že to kluci doklepnou. Co ale nečekali je, že po prohraných pistolkách vystřílí Waylander s five-seven celou Pentu, která se z toho už nedokázala otřepat. 

 

Natus Vincere  Natus Vincere   12   vs.   16    fnatic  fnatic                     mapa: de_mirage

  • Další podobný příběh, kde nám NaVi začali za CT 7:1, ale flusha pak quadkillem vyhrál force buy a fnatic se podařilo dorovnat skóre. Do určité chvíle se jednalo o vyrovnanou partii, pak ale fnatic individuálně zabrali a NaVi už nedokázali najít odpověď a začali prohrávat moc soubojů.

 

G2  G2      6   vs.   16    Astralis  Astralis                       mapa: de_inferno

  • Francouzi měli ekonomické problémy za CT stranu a po výměně stran to nebylo o nic lepší. Astralis tady jednoznačně přehráli svého soupeře z G2.

 

North  North       16   vs.   14    Virtus.pro  Virtus.pro                       mapa: de_mirage

  • Poláci nezačali vůbec špatně, ale po výměně stran jim Dánové za CT nasázeli 7 kol v řadě a Virtus.pro byli nuceni dotahovat. Zápas se dostal až do posledního třicátého kola, kde byli poláci už připraveni plantovat, ale Magisk je ze shortu překvapil dvěma fragy a v podstatě tak ukončil kolo a naději Virtus na prodloužení. TaZ pak v rozhovoru dodal, že si to celé prohráli sami. Snax prý přesně zahlásil jaký útok North půjdou, ale i přesto jeho tým nezvládl vyhrát střelecké souboje.

 

 

SK  SK        16   vs.      Immortals  Immortals                       mapa: de_overpass 

  •  V brazilském derby bylo už od začátku cítit, že SK mají navrch a Immortals s tím nemůžou nic moc dělat. V zápase padl rekord, když Felpsovi napočítali 37 fragů na konci zápasu, takže polovinu highlightového videa zabírá on.

 

fnatic  fnatic      16   vs.   10    G2 G2                                    mapa: de_overpass

  • Švédská smetánka dominovala první půlce a za T stranu končili na dvou cifrách: 11:4. Po výměně stran sice G2 začali klást větší odpor, ale fnatic si vítězství a postup do playoff nenechali proklouznout. 

 

Virtus.pro Virtus.pro         16   vs.   10    Cloud9  Cloud9                       mapa: de_train

  • Poslední zápas o postup nabídl hodně vyrovnanou první půlku, kdy se VP podařilo za T na trainu nasypat obráncům 8 bodů, což je solidní výsledek. Od Cloud9 se ale očekávalo něco podobného. Polákum však za CT stranu vycházelo všechno, na co sáhli a Američanům zbyly jen oči pro pláč, když vypadli před branami playoff.

 

Postupující do playoff tedy jsou: GAMBIT, BIG, SK, NORTH, ASTRALIS, VIRTUS.PRO, FNATIC, IMMORTALS.

 

 

 

 

odstavec2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.