PGL Major Krakow 2017: Co nám nabídl druhý den ?

Druhý den je za námi. Pro české fanoušky určitě příznivější než úvodní včerejšek ;) Pojďme si udělat stručnou rekapitulaci + podívat se na pár highlights.

 

EU (1) PENTA                          9   vs.   16     DK North                 mapa: de_mirage

  • k0nfig začal dávat a celkově North byli silnější a zápas měli pod kontrolou. Tady jsme se překvapení nedočkali. 

 

 

EU (1) mousesports             19    vs.   15    EU (1) FaZe                    mapa: de_train

  • Pro mousesports 8 bodů za T stranu vypadalo moc dobře, ale vedení 13:10 nedokázali dotáhnout do vítězného konce a co hůř, za stavu 13:15 museli vybojovat prodloužení. To mouz zahráli perfektně a do třetího dne postupují se skórem 1:1.

  

 

CIS FlipSid3                         9   vs.   16    CIS Natus Vincere   mapa: de_train

  •  B1ad3 a spol. začali dobře. Bohužel po dlouhé pauze NaVi začali diktovat místo překvapení se ze zápasu stala jednostranná záležitost. S1mple zase předváděl luxusní individuální výkony.

 

 

BR Immortals                 16   vs.   6   RU   Vega Squadron    mapa: de_train

  • Immortals si snadno poradili s ruskou pětkou Vega Squadron. Ta zatím na Majoru moc nestačí. Uvidíme dnes, další prohra ale znamená konec. 

  

1500315668.1966

DE BIG                              16   vs.   11   US Cloud9              mapa: de_inferno

  • Velké překvapení turnaje. BIG hraji životní turnaj. Všechno klape jako hodinky. TabseN a nex jedou bomby, keev je s AWP dostatečně stabilní a veteráni gob b a LEGIJA, kromě skvělých callu, taky něco trefí.

 

KZ (1) Gambit                       16   vs.   6    FR G2                      mapa: de_cache

  • A zase ten team Gambit nebo chcete-li Zeusův dobře namazaný stroj! Všichni hrají co mají a je opravdu radost se na ně koukat. A na rozdíl od BIG to zvládli i bez crouch jump "bugu"!! A za to palec nahoru.

 

 

BR SK Gaming                16   vs.   8   DK Astralis               mapa: de_inferno

  • Na tohle se určitě všichni těšili. A možná takové uvidíme i finále. Pravda je ale zatím taková, že Astralis si moc neškrtli. Fallenův team je skvěle připraven a coldzera ukazuje svoji dominanci. 

 

 PL Virtus.pro                 16   vs.   11  SE Fnatic               mapa: de_cache

  • Miláčci domácího publika vstávají z mrtvých, ano už zase! Major a to ještě v Polsku = S Virtus se musí počítat, ať už mají formu či nikoliv. Poláci za CT stranu přejeli švédský powerhouse 12:3 a druhou půli už nechali olofmaisterovu bandu jen takzvaně "čuchnout".

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.