Aby bylo možné doručit zboží ještě před Vánoci, objednávejte prosím do neděle 15.12.2019. Pokud chcete nechat vyrobit vlastní nick nebo jste ze Slovenska, pak objednávejte prosím do čtvrtku 12.12.2019. Děkujeme.

PGL Major Krakow 2017: Co nám nabídl druhý den ?

Druhý den je za námi. Pro české fanoušky určitě příznivější než úvodní včerejšek ;) Pojďme si udělat stručnou rekapitulaci + podívat se na pár highlights.

 

EU (1) PENTA                          9   vs.   16     DK North                 mapa: de_mirage

  • k0nfig začal dávat a celkově North byli silnější a zápas měli pod kontrolou. Tady jsme se překvapení nedočkali. 

 

 

EU (1) mousesports             19    vs.   15    EU (1) FaZe                    mapa: de_train

  • Pro mousesports 8 bodů za T stranu vypadalo moc dobře, ale vedení 13:10 nedokázali dotáhnout do vítězného konce a co hůř, za stavu 13:15 museli vybojovat prodloužení. To mouz zahráli perfektně a do třetího dne postupují se skórem 1:1.

  

 

CIS FlipSid3                         9   vs.   16    CIS Natus Vincere   mapa: de_train

  •  B1ad3 a spol. začali dobře. Bohužel po dlouhé pauze NaVi začali diktovat místo překvapení se ze zápasu stala jednostranná záležitost. S1mple zase předváděl luxusní individuální výkony.

 

 

BR Immortals                 16   vs.   6   RU   Vega Squadron    mapa: de_train

  • Immortals si snadno poradili s ruskou pětkou Vega Squadron. Ta zatím na Majoru moc nestačí. Uvidíme dnes, další prohra ale znamená konec. 

  

1500315668.1966

DE BIG                              16   vs.   11   US Cloud9              mapa: de_inferno

  • Velké překvapení turnaje. BIG hraji životní turnaj. Všechno klape jako hodinky. TabseN a nex jedou bomby, keev je s AWP dostatečně stabilní a veteráni gob b a LEGIJA, kromě skvělých callu, taky něco trefí.

 

KZ (1) Gambit                       16   vs.   6    FR G2                      mapa: de_cache

  • A zase ten team Gambit nebo chcete-li Zeusův dobře namazaný stroj! Všichni hrají co mají a je opravdu radost se na ně koukat. A na rozdíl od BIG to zvládli i bez crouch jump "bugu"!! A za to palec nahoru.

 

 

BR SK Gaming                16   vs.   8   DK Astralis               mapa: de_inferno

  • Na tohle se určitě všichni těšili. A možná takové uvidíme i finále. Pravda je ale zatím taková, že Astralis si moc neškrtli. Fallenův team je skvěle připraven a coldzera ukazuje svoji dominanci. 

 

 PL Virtus.pro                 16   vs.   11  SE Fnatic               mapa: de_cache

  • Miláčci domácího publika vstávají z mrtvých, ano už zase! Major a to ještě v Polsku = S Virtus se musí počítat, ať už mají formu či nikoliv. Poláci za CT stranu přejeli švédský powerhouse 12:3 a druhou půli už nechali olofmaisterovu bandu jen takzvaně "čuchnout".

 

 

 

 

 

 

odstavec1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Zásady používání souborů cookies. Nepřehlédněte také naše obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů.