Plán PUBG pro rok 2018

Vývojáři PUBG odhalili, co nás v následujících měsících čeká a nemine.

Tento rok by chtěli více zapojit hráče PUBG do vývoje, vývojáři plánují otevřít Experimentální Testovací Server, čímž od hráčů dosáhnou lepší zpětné vazby.  

Dalším cílem je neustálé vylepšování estetické stránky hry, na tomto obrázku můžete vidět, jaký pokrok udělal art tým při vykreslování domů ve hře.

CL9wOkS

Nová mapa

Příští měsíc vyjde na experimentálních serverech nová ostrovní mapa, která bude mít velikost 4x4km. Vývojáři si od této mapy slibují rychlejší a intenzivnější zážitek.

map.jpg.fe80bab17761978898a362d0df9d6af4

Dále vývojáři odhalili, že pracují na další mapě, které bude velká 8x8km.

Emote systém

Na testovacích serverech vyjde brzy nový emote systém, který bude neustále rozšiřován o další emoty. Můžete se podívat, jak to bude vypadat.

emote2.gif.c8f3da501a5cf4e95aa03a130124000c

Dále vývojáři pracují na nových herních režimech, které jsou však v rané fázi vývoje, takže zatím víc neprozradili.

Plánované je i přidání nových vozidel a zbraní do hry a to v první polovině tohoto roku.  Tato zbraň by měla brzy dorazit do hry.

weapon.jpg.c5f1d8a0a36aeaed3d42f0744c8f309e

Také se budou testovat achievementy, herní seznam přátel a hlasový chat v menu. Plánuje se také přidat penetrace končetin a vozidel.

Stabilita, optimalizaci a bezpečnost

Vývojáři samozřejmě nezapomněli na tyto tři důležité prvky. Budou nadále pracovat na opatřeních proti cheaterům, vylepšování serverů a optimalizaci hry.

Zvuky

V první polovině roku 2018 se chtějí vývojáři zaměřit na vylepšení zvuků vozidel.

V druhé polovině roku chtějí vývojáři změnit zvuky pohybu hráče na základě toho, jakou váhu nese. Také chtějí změnit zvuky dýchání, podle toho jestli hráč běží, míří nebo zadržuje dech.

Esport

Vývojáři slibují větší podporu esportu.

To je tedy vše, těšme se, co nám přinesou následující měsíce.

Zdroj: playbattlegrounds.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací - Podmínky ochrany osobních údajů.